Nisan Ayı Burç Yorumları

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,804
Beğeniler
6,468
Şehir
Seattle.
#1
Koç

Nisanın ilk iki haftalık bölümünde, düşüncelerimiz gayet hızlı bir şekilde akıyor. Cesaretle fikirlerimizi savunabiliriz. Ne düşünüyorsak onu söze dökeriz. Ne hissediyorsak onu dışarıya aksederiz. Hem de hiç çekinmeden, hatta riski bile göze alarak.


Burcunuzda oluşan Yeniay etkisini gayet olumlu buluyorum. Bu kendiniz adına bir yeni adım anlamı taşır ki bunun verimli sonuçlarını bir hafta almaya başlarsınız. Maddi konularda bir hayli olumlu etkiler altındasınız. Bereketiniz, şansınız gayet yüksek. Parasal ve manevi değerleriniz anlamında olumlu olan bu süreç moralinizi gayet yükselticidir.


Ay sonuna doğru Akrep burcunda oluşacak Ay tutulması, zorlayıcı olabilir. Özellikle birilerine güvenerek bir borcun altına girdiyseniz veyahut parasal konularda açıldıysanız, ödeme anlamında baskılarla karşılaşabilirsiniz. Sorunlar yaşayabilirsiniz. Oysaki sizin artık bu türlü durumlara karşı dikkatli olmanız gerekiyordu. İlişki konularında da bu tutulma gayet etkili. Hem partner hem de ailenizle aranızda istenmeyen durumlar yaşanabilir.Boğa

Nisan ayının ilk iki haftalık sürecinde, fikirlerimiz bazen oldukça net bazen de değişkenlik içerir. Aslında ne istediğimizi biliriz ancak bunu ifade etmeye kalkıştığımızda ya birileri engel olur veya biz kendi kendimizi durdururuz. İçimizden bir sürü duygu gelir geçer. Ancak epeyce sinirli bazen bencilce konuştuğumuz olur. Hele apansız, beklemediğimiz anda oluşan olaylar bizi fazlasıyla gerginleştirir. Sorunlarımızı tek başına çözmek isteriz. Kimsenin bize akıl vermesinden hoşlanmayız. Ancak şunu belirteyim ki, zihniniz fazlasıyla işlek olacaktır.


10 ve 15 Nisan tarihlerinde burcunuz üzerinde etkili olacak enerjileri gayet olumlu buluyorum. Bu sizler için ilişki ve hedef belirleme, değerlerinize sahip çıkma, ilişki anlamında güçlü bağlar kurabilme ve beraberliğinizi kuvvetlendirme anlamında bir hayli olumludur. Bu dönemde elinize geçen parayı kenarınıza ayırın, iyi bir yatırımda bulunun.


25 Nisan tarihinde karşıt burcunuz üzerinde oluşacak Ay Tutulması ilişkinizin niteliğine göre anlam kazanır. Sorunlu beraberlik, iş ortaklıkları sona erebilir. Ciddi ve kararlı olarak sürdürdüğünüz bir ilişki evlilikle noktalanabilir.İkizler

Nisan ayının ilk iki haftalık bölümünde, her yerde sizi aktif biçimde görmek mümkün. Konuşurken, tartışırken, yazarken, koşuştururken, birilerine laf yetiştirmeye çalışırken, diğer taraftan enerjik biçimde amacınıza kilitlenmeniz hakikaten görülmeye değerdir. Arkadaşlıklar kurmak, sosyal alanda aktif olmak o kadar kolaylaşır ki, bir işten öbürüne, bir meseleden diğerine kolayca atılır, kararlar verebilir, uygulamaya dökebilirsiniz.

10 ve 15 Nisan tarihlerindeki enerjiler iç dünyanızı güçlendirici ve huzur duygunuzu yükselticidir. Maddi ve manevi anlamda sizin için önemli olan her şeyin kıymetini bilerek koruma altına alırsınız. Neler hayatınızda yolunda gitmiyor veya neler sizde güven uyandırmıyor, bunları gözden geçirebilirsiniz. Sessizlik içinde ruhunuz dinlenir. Gücünüzü toparlarsınız. Sevgi duygusunu, sahiplenilmeyi keşfedersiniz.

25 Nisan tarihindeki Ay tutulması, hayatınızla ilgili önemli kararların gözden geçirildiği, bir ilişkinin artık neticelendirildiği zamandır. Aşk uğruna neleri göze alabileceğinizin işaretidir. Bazılarınız için hayata tutunmak, bazılarınız için değerlerinizi korumak anlamında önemlidir.

 

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,804
Beğeniler
6,468
Şehir
Seattle.
#2
Yengeç

Nisan ayının ilk iki haftasında, iletişim konusu önem taşıyor. Belki de çoğu zaman sustuğunuz, boş verdiğiniz, üzerinde durmadığınız konuları öne getirerek, hislerinizi sert biçimde dile getirebilirsiniz. Ancak bu halinize alışık olmayan kişiler tarafından bu durum bir hayli garip karşılanabilir. Özellikle iş yerinde dikkatli olmakta yarar var. Ancak yeni bir iş arıyorsanız. Bu aktif sözel gücünüz çok işinize yarayabilir. Birçok meseleyi, çözümleyebilecek akla sahipsiniz. Fakat çam devirmeyin. Nerede nasıl konuşmanız gerektiğini ortama göre ayarlayalım. Aceleci kararlar almayalım.

10 ve 15 Nisan tarihlerindeki enerjiler, özellikle Venüsün güçlü olduğu Boğa burcunda ilerlemesi, hem hayatın güzelliklerini her anlamda hissedebilmenizi hem etrafınızdaki insanlara sevginizi hissettirmenizi, fiziksel açıdan dikkat çekmenizi, maddi ve manevi değerlerinizi korumanızı sağlıyor. Arkadaşlıklar huzurlu, kurulan bağlantılar kazandırıcı.

25 Nisan tarihindeki Ay tutulması aşk ve çocuklar evinizde gerçekleşiyor. Hassasiyet bu konularda fazlasıyla artabilir. Sevdiklerinizin üzerine titrersiniz.Aslan

Yolculuğa çıkmak, kararlı ve hızlı düşünmek, eğitim ve ticari konularda girişimci olmak Nisan ayının ilk iki haftalık bölümünde hayli etkili. Bir işiniz çıkmaza mı girmişti. Alın size güçlü bir enerji. Gidin ve onu çözün. Hedefiniz mi var. İşte size cesaret. Çekinmeden kitlenin ve o hedef sizin olsun. Ne zamandır bir girişimde mi bulunmak istiyordunuz. Buyurun yapın. Bu süreçte bilginizle, tecrübelerinizle, doğal yeteneklerinizle siz bir bütünsünüz. Çözüm bulmada üstünüze yok.


10 Nisan tarihi itibariyle elde etmek istediğiniz hedefinize azimle kilitlenmelisiniz. Eğer siz kendinizden emin olursanız hem iş hem toplumsal hayatınızda hem de sorumluluk aldığınız işlerde başarı kesindir. Ancak profesyonel ilişkilerinize mutlaka dikkat ediniz.


15 Nisan tarihinde şansınız yükselecektir. Kendinizi garanti altına alabilecek işler karşınıza çıkar. İş sorunlarınız çözüme kavuşur.


25 Nisan tarihindeki Ay Tutulmasında ev sınırlarınız içinde dikkatli olunuz. Ailenizle alakalı konulardaki gelişmeler bir hayli hassas düşünmenize yol açar. Herkesin şapkasını önüne koyup düşünme zamanıdır. Ev alış-satış, yatırım gibi konularda dikkatli olmakta yarar var.Başak

Nisan ayının ilk iki haftalık bölümünde hem derinlemesine düşünürsünüz hem de aklınıza gelenleri söylemek istersiniz. Bu derinlikle düşünme, biraz da yaşadıklarınızın üzerinizdeki etkisidir. Bir haksızlığa uğradıysanız, olur ya birileri canınızı yaktıysa, sevgiliniz sizi kırdıysa, para kaybettinizse, ummadığınız sıkıntılarla karşılaştıysanız bütün bunları ters ve oldukça sert bir şekilde karşılarsınız. Endişeleriniz bir yük gibi omuzlarınıza biner. Olgun düşünmeniz mümkün değildir.


10 Nisan tarihi ve özellikle 15 Nisan sizler açısından gayet olumlu buluyorum. Hem çaba gösterdiğiniz alanlarda doğru tercihlerde bulunarak, hedefinize varabilirsiniz hem de ne istediğinizin bilincinde olarak düzenlemelerde bulunursunuz. Aşk açısından gayet olumludur. İlişkileri güçlendirir. Sorunları ortadan kaldırır ve sadakat olgusunun ilişkide güçlenmesini sağlar. Ayrıca bereketlendiricidir. Maddi ve manevi anlamda size yararlar sağlar. Ticari yatırımlarda, ilişkilerde hayrınıza gelişmeler yaşanır.

25 Nisan tarihinde çevrenizle alakalı veyahut bir işle ilgili yaşanması muhtemel değişim sizi farklı bir ortama, çevreye yerleşmeniz anlamındadır. Bu değişim önce rahatsızı edici gibi dursa da, sonrasında bir hayli yararlı olur.

 

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,804
Beğeniler
6,468
Şehir
Seattle.
#3
Terazi

Nisan ayının ilk on beş günlük sürecinde ilişkinizle alakalı konularda partnerinizin çok fazla hızlı düşünmesi, hızlıca kararlar vermesi, dediğini uygulaması mümkündür. Bazen kendi kendiyle kavga ediyor gibidir. Aslında bir şeyler ortaya koymak, özgürce bunları uygulama istiyordur. Ancak sizin bakış açınızla onunkiler arasında bir hayli fark vardır. Onu dinlemeye, anlamaya çalışmanız kolay olmaz. Hatta böyle davrandığı için aranızda sorunlar oluşabilir. Bu sürede ilişkisi olmayan kişilerin kendinden emin, sert ve taviz vermez insanları kendilerine çekmeleri mümkündür. Önce bu kişinin varlığı hoşunuza gider ancak ayarını bilmezse bu ilişkinin uzun sürmesi zordur. Bu ay ilişki, iş ortaklığı konuları bir hayli etkili olacaktır.


10 Nisan tarihi itibariyle, özellikle başkalarıyla olan her türlü alışverişte, ilişkide kendimizi güvende hissetmek isteyeceğiz. Aman kaybetmeyeyim, aman her şey umduğum gibi gitsin diyerek bazen huzursuzluk duyacağız.


15 Nisan tarihinde parasal konularda ve ilişkimizde sevme duygusu bir hayli yoğun. Kaliteli olanı, huzur verici duygulara yöneleceğiz. Ancak bir o kadar da sevdiklerimize düşkün olacağız.


25 Nisan tarihinde lütfen harcamalarımıza dikkat edelim. Geleni savurmayalım, tutalım. Bütçemizi aşacak işlere kalkışmayalım.Akrep

Nisan ayının ilk iki haftası boyunca, yeteneklerinizi geliştirme ve uygun alanlarda kullanma yönünde bir hayli atak davranırsınız. Ancak bu ataklığın yanlış kararlar almanıza sebep olmaması için dikkatli olmayı da bilmek lazım. Özellikle sağlığınıza düşünerek gerginlikten, sabırsızlıktan, stresten, çatışmadan uzak durmakta yarar var. Bu süreçte işlerinizi çok hızlı ve kısa sürelerde bitirebilirsiniz. Bir projeye mi başladınız, bir yarışmaya mı girdiniz, herkesten daha çabuk öne çıkarsınız. Ancak yaptıklarınızın işe yarar olmasına dikkat ediniz. Gereksiz işler için zaman harcamayın.


10 Nisan tarihi, ilişkimizi ilgilendiren konular üzerinde yoğunluğun simgesidir. Partnerimiz ve biz, huzuru arzularız. Eğer ilişkimizde problemler varsa, bunları konuşmak için en iyi zaman 15 Nisan tarihidir.

Bu tarih yeni bir beraberliğin işareti olduğu gibi, maddi iş ortaklıklarının güçlü bir şekilde kurulmasını sağlar.

Ancak ben derim ki, 25 Nisan tarihinde her şeyi bir daha gözden geçiriniz. Karar vermeden önce iyice düşününüz. Burcunuz üzerindeki Ay Tutulması, hem duygusal, hem ailevi hem sizin açınızdan önemli gelişmeleri işaret eder. Tatminkar olmayan her şey hayatınızda sıkıntı yaratır. Hayrınıza olan hayatınızda kalır.Yay

Nisan ayının ilk iki haftası boyunca enerjiniz bir hayli yüksek. Güven duygunuz aşkta, işte, sosyal hayatta, hedeflerinizi gerçekleştirme anlamında sizi ışıklandırıyor. Bu durumda kimsenin sizi geçebilmesi mümkün değil. Olumlu ve gayet iyimser bir şekilde kararlarınızı uygulayabilecek dönemdesiniz. Eğer bir atılımda bulunmak istiyorsanız elinizi çabuk tutun. Cesaretiniz size, hem yetenekli olduğunuz alanlarda liderlik kazandırıcı hem de insanları etkilemede kuvvet vericidir.

Öyle çok fazla düşünüp taşınmadan, istediğiniz bir şeyi elde edebilirsiniz.
10 Nisan tarihi, sağlam işlere yönelmenin, işimizde maddi ve manevi güvencemizi daha fazla öne almanın, boş işlerle uğraşmak yerine kazandırıcı olanı tercih etmenin doğru olacağını gösteriyor. Sinirli bir insansak, bu dönemde sakin olmakta yarar var.


15 Nisan tarihi olumlu kazanımları işaret ediyor. İnsan bu tarihte hem sağlık hem iş ilişkileri hem de özel hayatında lezzetin, güzelliklerin, elit ortamların, kazancın peşinde.


25 Nisan tarihinde duygusal açıdan bir hayli sıkıntı yaşanabilir. Bu sıkıntıların özünde genel olarak tatminsizlik, para, sağlık, iş hayatı yer alır. Birçok meseleyi fazla irdeleriz. Kuruntu yaparız. Oysaki bütün bunlar bizi rahatsız etmekten, gelişimimize duvar örmekten başka işe yaramaz.

 

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,804
Beğeniler
6,468
Şehir
Seattle.
#4
Oğlak

Nisan ayının ilk on beş günlük diliminde, ev sınırları içinde bir hareketlenme, değişim arzusu, yeniliklerde bulunma isteğiniz yükselir. Özellikle bu dönemde ev satın almak, kiralamak, ileriye dönük bir yatırımda bulunmak fikri kafanızın içinde iyice etkili olur.

Üstünüzdeki ağırlıklardan bir an önce kurtulmak istersiniz. Bazı Oğlaklar bu dönemde borçlanarak veya farklı bir yolla ev sahibi olmak isterler. Dışarıdan pek hissedilmese de, iç dünyanızda önemli kararlar verebilirsiniz. Ancak aile içinde problemleri olanların bu süre içinde dikkatli olmaları gerekir. Bir ufak mesele dahi birbirinize sert sözler sarfetmenize, sudan sebeplerle tartışma çıkmasına neden olabilir.

10 Nisan ve 15 Nisan tarihlerini olumlu buluyorum. Hem aşk hem hedefleriniz ve hem de maddi ve manevi anlamda şanslısınız. Seçkin, gayet keyifli, bir çok alanda size yardımcı olacak enerjiler Nisan ortasındaki haftayı gayet leziz kılıyor. Hayatın güzelliklerini hissetme anlamında bu tarihler gayet olumludur.

25 Nisan tarihinde, derinlikli düşünün ancak lütfen olumsuz duygulara meyletmeyin. Siz kendinizi ve hedefinizi biliyorsanız o zaman yolunuzda ilerleyin. Duygularınız sizi biraz zorlayacaktır. Ay tutulmasında bu doğaldır. Bize düşen endişeden, olur olmaz saplantılardan uzak durmaktır.Kova

Nisan ayının ilk iki haftası süresince, hazırlıklarını kafanızın içinde tasarladığınız işlerinizi yürürlüğe koyabilirsiniz. Kimsenin sözüne aldırmadan, kararlarınızı uygulayabilir gayet başarılı neticeler alabilirsiniz. Aşk hayatınız canlanmaya başlar. Yeniliklerde bulunmak kolay hale gelir. Konuşmaya, aktiviteye, bedensel enerjiye dayalı her alanda başarılı olabilirsiniz. Cesur girişimler için uygun bir zamandır. Güven duygunuz size lider olma şansı verir. Etrafınızdaki insanlar sizi gayet dinamik, zeki ve atılgan biri olarak kabul ederler.

10 Nisan tarihinde ev sınırları içinde inatlaşmalara yol açan durumlar oluşsa da, 15 Nisan tarihindeki yüksek enerji sizi rahatlatıcı ve huzurlu bir ortamın tesis edilmesinde faydalıdır. Evinden çalışanlar, ofis kurmayı düşünenler, yeni ev almak isteyenler, taşınmak veya ev içinde yapılacak güzel değişimlerle hem kendilerini güvende hissederler hem de kazançlı çıkarlar. Eğer pürüzler varsa bunlar yoluna girer.

25 Nisan tarihinde iş hayatınızla ilgili konularda daha dikkatli olunuz. Gereksiz endişelerin başarınızı gölgelemesine izin vermeyiniz. Eviniz, ailenizle ilgili gelişmeleri ve iş hayatınızla ilgili konuları bilinçli bir şekilde değerlendirmeye çalışın.Balık

Nisan ayının ilk iki haftasında, her alanda girişimde bulunmak ve güçlü olmak istersiniz. Özellikle parasal konularda bir hayli aktif düşünürsünüz. Kendi kazancınızı kendi adınıza değerlendirmek için yatırım yapabilirsiniz. Ticari anlamdaki satış ve alışlar sayesinde para kazanabilirsiniz. Ancak haydan gelip huya gitti demek istemiyorsanız mutlaka bir planınız olsun. Kazanın ama kazandığınızı uygun şekilde değerlendirin ki çoğalsın.

10 Nisan tarihinde Mars Boğa burcunda seyrine başladığında sizler açısından huzur verici, kazandırıcı ve kendiniz için belirlediğiniz hedefinize varmanızı sağlayıcı gelişmeler yaşanabilir. Bu olumlu bir enerjidir. Eğitimden iş hayatına, yabancı ülke veya bir başka şehir bağlantılı tüm işlerde sağlam kararlar verilir.


15 Nisan tarihinde bence kendiniz için bir dilekte bulunun. Çünkü Venüs tüm gücüyle sizleri destekleyicidir. Genel olarak hem maddi hem ilişki hem de manevi anlamda ödüller sizi bekliyor.

25 Nisan tarihinde, mevcut ortamınızdan bir başka yere yerleşim anlamında değişimler meydana gelebilir. Sizin için bu değişim şarttır. Bence endişe etmek yerine, bilinçli bir gözden geçirmede bulunmanız yararlı olur.

 

Benzer konular

Top