1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz
Notu Gizle
Merhaba Ziyaretçi.

"BENİM DÜNYAM" konulu resim yarışması başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz.

Sizi de bu yarışmaya katılıma davet ediyoruz...

no subject

Konusu 'Tanışma' forumundadır ve portillo tarafından 22 Aralık 2006 başlatılmıştır.

1. portillo

portillo Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    slm arkadaşlar... burası çok resmi bi site haberinis olsun... gisli iş çevirmek yaasssaaah... download konusunda elimden geldiğince yardımcı olurum... sakın özel msj atmayın o da yaasaaah...hadi öptüm sizi... bu arada şubat ayından itibaren lost ve prison break disileri elimisde olccak haberinis olsun....

2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.796
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.872 ÇTL
    [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..] yazdıklarını anlayamadım. Chat(irc) ve MSn Türkçesini kesinlikle tasvip etmiyoruz. Eğlence bölümü dışında her yerde Türkçe kullanımına azami özeni göstermek durumundayız.

Hoşgeldin aramıza.

3. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    134
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    615 ÇTL
    Hoşgeldin portillo

4. BIYIKLI

BIYIKLI V.I.P V.I.P