1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Magazin O Ses Türkiye'nin şampiyonu Elnur Huseyinov

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve Papatya tarafından 19 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    5.753
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    4.885 ÇTL

#O Ses Türkiye #Acun Ilıcalı #Elnur #Final #Ebru Gündeş #Şampiyon

TV 8'de Acun Ilıcalı'nın yapımcısı olduğu, Gökhan Özoğuz, Ebru Gündeş, Hadise, Mazhar Alanson ve Özkan Uğur'un jüri üyeliğini yaptığı O Ses Türkiye'de final gecesi yapıldı.

Şampiyon belli oldu

Hadise’nin takımından Zeo Jaweed, Ebru Gündeş’in takımından Elnur Huseynov ve Gökhan Özoğuz’un takımından Emrah Güllü ile Kaya Aslantape'nin yarıştığı finalde kazanan yarışmacı, Elnur Huseynov oldu.

Alıntıdır.

2. Sentinus
    No Mood

Sentinus Tengri Biz Menen!.. Özel üye

Beğenileri:
    3.780
    Ödül Puanları:
    8.080
    Yer:
    İstanbul
    Bana göre şaibeli bir yarışmaydı. Eurovizyon gibi uluslar arası bir platformda Azerbeycan'ı temsil etmiş birisinin böyle amatörlere yönelik yarışmaya kabul edilmemesi lazımdı. Diğer adaylara büyük haksızlık yapıldığı kanaatindeyim ben.

3. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    5.753
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    4.885 ÇTL
    Aynı fikirdeyim. Konu ne olursa olsun orta da bir yarışma varsa herkes eşit olmalı. Ben müzik öğretmenlerinin bile katılması taraftarı değilim. Müzikle ilgili öğrenci olanlar bile katılmamalıydı. Herhangi bir eğitim almış kişi ile amatörce söyleyen bir insan bir olamaz. Yetenek değil söz konusu olan, müzikteki kurallardan bahsediyorum. Bunları bilmeyen bir insanla eğitim almış bir insan aynı olamaz.

Sentinus bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş