Magazin O Ses Türkiye'nin şampiyonu Elnur Huseyinov

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,804
Beğeniler
6,470
Şehir
Seattle.
#1

#O Ses Türkiye #Acun Ilıcalı #Elnur #Final #Ebru Gündeş #Şampiyon

TV 8'de Acun Ilıcalı'nın yapımcısı olduğu, Gökhan Özoğuz, Ebru Gündeş, Hadise, Mazhar Alanson ve Özkan Uğur'un jüri üyeliğini yaptığı O Ses Türkiye'de final gecesi yapıldı.

Şampiyon belli olduHadise’nin takımından Zeo Jaweed, Ebru Gündeş’in takımından Elnur Huseynov ve Gökhan Özoğuz’un takımından Emrah Güllü ile Kaya Aslantape'nin yarıştığı finalde kazanan yarışmacı, Elnur Huseynov oldu.

Alıntıdır.


 

Sentinus

Tengri Biz Menen!..
Özel üye
Katılım
11 Mrt 2014
Mesajlar
2,917
Beğeniler
4,142
Yaş
28
Şehir
İstanbul
Takım
BEŞİKTAŞ
#2
Bana göre şaibeli bir yarışmaydı. Eurovizyon gibi uluslar arası bir platformda Azerbeycan'ı temsil etmiş birisinin böyle amatörlere yönelik yarışmaya kabul edilmemesi lazımdı. Diğer adaylara büyük haksızlık yapıldığı kanaatindeyim ben.
 

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,804
Beğeniler
6,470
Şehir
Seattle.
#3
Aynı fikirdeyim. Konu ne olursa olsun orta da bir yarışma varsa herkes eşit olmalı. Ben müzik öğretmenlerinin bile katılması taraftarı değilim. Müzikle ilgili öğrenci olanlar bile katılmamalıydı. Herhangi bir eğitim almış kişi ile amatörce söyleyen bir insan bir olamaz. Yetenek değil söz konusu olan, müzikteki kurallardan bahsediyorum. Bunları bilmeyen bir insanla eğitim almış bir insan aynı olamaz.
 

Benzer konular

Top