1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Oda tv ye Teşekkürlerimi Sunuyorum

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve LoSt_LoVe tarafından 27 Eylül 2011 başlatılmıştır.

1. LoSt_LoVe

LoSt_LoVe Forum Onuru

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    En sevdiğimin yanından :=)
    Banka:
    119 ÇTL

Odatv iddianamesinin ek delil klasörlerinde Kılıçdaroğlu ve Gürsel Tekin'in, Nedim Şener'le skandal görüşmeleri yer aldı. Şener'in ‘Üstat' dediği Kılıçdaroğlu mizansen haber isterken, ‘Şef' Tekin ise Başbakan aleyhine haber tarif ediyor.

Odatv iddianamesinin ek delil klasörleri, gazeteci Nedim Şener'in, Kemal Kılıçdaroğlu ve Gürsel Tekin'in yönlendirmesiyle mizansen haber yaptığını ortaya koydu. İstenen haberleri yapacağını söyleyen Şener, “Tamam oldu üstat” diyor.

Odatv iddianamesinin ek delil klasörlerinde yer alan telefon kayıtları,Nedim Şener'in CHP'li yöneticilerin yönlendirmesiyle nasıl haber yaptığını deşifre etti. Yasal dinlemeye takılan telefon görüşmeleri, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu veGenel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin'in Şener'i arayıp bazı konularda haber yapmasını istediğini gözler önüne serdi.

Görüşmeler, Kılıçdaroğlu'nun İstanbul Büyükşehir Belediyesi adaylığını kaybetmesinden yaklaşık 4 ay sonra yani 3 ve 24 Temmuz ile 21 Ağustos 2009'da yapılıyor. DöneminGrupBaşkan vekili olan Kılıçdaroğlu ve yine dönemin İstanbul İl Başkanı olan Gürsel Tekin bazı haberleri yapması için Şener'i yönlendiriyor.

Kılıçdaroğlu, metrobüsler ve İETT hakkında haber yapması için taktik verdiği Şener'den Eyüp'te aldığı bir şikayet üzerinemizansen haber yapmasını istiyor. Eyüp'te bir kız ile erkek arkadaşının yan yana oturduğu için uyarıldığını anlatan Kılıçdaroğlu Şener'den bir de otobüs alımlarında usulsüzlük yapıldığı iddiasıyla 2009'da görevden alınanve yargılanan İETT eski Genel Müdürü Mehmet Öztürk'le konuşmasını istiyor.

Allah'tan oda tv çıkardı bunları ortaya da öpüştüler diye otobüsten atıldılar haberinin kurmaca olduğu ne kadar açıksa, şortla dayak yediğini iddia eden düzenbazın da hilesi ortaya çıktı

Sayfayı Paylaş