Ofiste Facebook

ZeyNoO

٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠
V.I.P
Katılım
5 Ags 2008
Mesajlar
61,909
Beğeniler
6,253
Takım
GALATASARAY
#1
Çok yakında sunumuna başlanacak olan dev hizmetin ayrıntıları açıklandı. Facebook'un kısa süre sonra kullanıma açacağı müzik hizmetini dev sponsorların destekleyeceği öğrenildi.
Facebook'un müzik platformuna dair detaylar hakkında bilgi veren Gigagom'a göre Facebook'un müzik ortağı sayısı birden fazla olacak. İlk etapta görünen tek ortak Spotify olsa da henüz adı açıklanmamış başka ortaklarında olduğu biliniyor. Facebook'un bu yeni müzik hizmeti Ağustos ayından itibaren dinleyicilerin beğenisine sunulacak.
Bu yeni hizmet, Facebook'un ana sayfasında yerini alacak ve bu sekme aracılığı ile Facebook kullanıcıları tek tık ile istediği şarkıya erişebilecek, istediklerinde durdurup devam ettirebilecek. Bu müzik özelliği elbette ki dünya devi bir sosyal ağda yer almasının avantajlarını fazlasıyla sunacak dinleyicilere. Nasıl olacağını merak edenler için yapılan açıklama şu şekilde; Müzik sayfanıza girdiğinizde arkadaş listenizin dinlediği müzikleri görebilecek ve size yaptıkları önerileri inceleyebileceksiniz. Ayrıntıların yakında açıklanması bekleniyor.
 
Düzenleyen yönetici:

Benzer konular

Top