1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Oğlunuzu dövdüm özür dilerim!

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve Fonfe tarafından 4 Ocak 2010 başlatılmıştır.

1. Fonfe

Fonfe Katılımcı

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL
    Sarıyer’deki Yeniköy İlköğretim Okulu öğretmenlerinden R.Y., 9 yaşındaki öğrencisi E.İ.’yi, yaramazlık yaptığı gerekçesiyle tokatladı. Tokat, küçük çocuğun burnunu kanattı. Tesadüfen okula gelen anne, oğlunun durumunu görüp sorunca, öğretmen R.A.’nın yanıtı, “Kendini frenleyemedim. Özür dilerim” oldu. Şikayet üzerine küçük E.İ. sağlık kontrolünden geçirildi. Adlı tabip tarafından verilen raporda, öğrenci E.İ.’nin sol yanağında ‘ekimoz’ (alttaki bir kanama nedeniyle cildin morarması; çürük) tespit edildi. Konu, polisin ardından önce İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne, oradan da Sarıyer Cumhuriyet Savcılığı’na intikal ettirildi. Memur olduğu için soruşturulması izne tabi olan ve söz konusu izin alınan öğretmen R.Y., savcılıkta ise çocuğu dövmediğini söyledi. Ancak soruşturma, geçtiğimiz günlerde tamamlandı ve öğretmen hakkında, “kasten yaralama” suçundan, kamu davası

Vatan

Sayfayı Paylaş