1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Öğrenci kaçışları=)=)

Konusu 'Forum Oyunları' forumundadır ve yeşüLL tarafından 28 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

1. yeşüLL

yeşüLL limitsizsiniz...! Özel üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    2.880
    Banka:
    46 ÇTL
    Bu kadar öğretmenin olduğu sitede bu oyun nasıl olur bilmem ama onlarda bir zamanlar ögrenciydi :v Önceden ögrenci olanlar ya da hala bu mevkide bulunanlar : Ders zamanı , sözlü ,sunum vakitleri okuldan yaptıgımız kaçışlar:D
    O esnada,öncesi ve sonrasında yaşananlar . Eminim orjinal şeyler çıkıcaktır :D:D

Eee hadi buyrun :):)

2. merakettim
    Ecinni

merakettim Öpözel Üye :*

Beğenileri:
    323
    Ödül Puanları:
    2.230
    Meslek:
    Ne iş olursa yaparım abi
    Yer:
    leşim ANKARA:)
    Banka:
    1.432 ÇTL
    Önce senin bi açılış yapman gerek :P

3. yeşüLL

yeşüLL limitsizsiniz...! Özel üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    2.880
    Banka:
    46 ÇTL
    Hım tmm o zaman:)

Lisede öğleden sonra fizik sözlüsü vardı.Güya öğlen tatilinde çalışcaz:) O günde askeri bando falan gelmişti .Konserdi agaç dikmeydi derken baktık zil çaldı:DDers fizik. Arkadşalrla kantin tarafından kaçıcaz ama etraf görevli kaynıyo:D Tam ordada şu orta boy polis otolarından .Arkadaşa şunla kaçsak ne güzel olur diye takıldım:D Ciddiye aldı abi bizi aşagı kadar bırakırmsn diye atladık arabaya:D Müdürden beter cografya hocamızın gözünün önünden onunla kaçtık:):) kulakları çınlasın=) öle işte polis abide soruyo siz okuldan kaçmıyosunuz dimi diye :v

KıRMıZı bunu beğendi.
  4. LoSt_LoVe

LoSt_LoVe Forum Onuru

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    En sevdiğimin yanından :=)
    Banka:
    119 ÇTL
    Bu sitedekiler öğretmenleri giriş yaparken bırakıyo bence onlara daha çok seveceklerdir.Belki onlarda öğürencilerden kaçış planları yapmışitır:)=L=L

5. merakettim
    Ecinni

merakettim Öpözel Üye :*

Beğenileri:
    323
    Ödül Puanları:
    2.230
    Meslek:
    Ne iş olursa yaparım abi
    Yer:
    leşim ANKARA:)
    Banka:
    1.432 ÇTL
    Bizim lisede de müdür yardımcımız(Küçük herkül) Nail hoca vardı.Sınıftan binbir dilencilikle 5-10 kuruşar toplayım uzun parlament aldık.okulun karşısında Vestel bayii var.Arkasına gittik 8 kişi.Sigara yetsin diye dolandırıyoz.En sonuncu benim.Yaktık tütünü neyse herkes bi fırt çekiyo sıra bana geldi.Ordan herkedeki Serdar bağırıyo."La nail geliyo".Biz de "stttr la" diyoruz tabi.(Buradaki küfürleri kaideye almayın.lise yılları.gençlik işte).ufacık boyuyla,ceylan misali seke seke geliyo Nail hoca.Biz tabi bayiinin arkasındaki çeşitli deliklere ve dik duvarlara tırmanmaya çalışıyoruz.Nihayet 2 kişi hariç (ben ve Çağlar) yakalandık.Biz arabanın altna girdiğimizden dolayı yakalanmadık.Nail hoca pakete el koydu tabii.Üzerine de bizimkilerin isimlerini yazmış.Bir kere bile içemedim.19 sigara var içinde.Aramızda muhabbet çıktı.Nail hoca her sigara yakışında bi kerizin adına bakıp içiyodur diyoduk:)

6. Mavi Gül
    Avare

Mavi Gül ѕση_¢ıqℓıк Özel üye

Beğenileri:
    375
    Ödül Puanları:
    3.730
    Yer:
    Misafir Sevmez
    Banka:
    677 ÇTL
    biz sınıfça kaçardık o zaman yok yazmaslardı misal haziran kavurucu sicağı sınavlarda bastırmış kaçmak farz olmus okulun çıkısında ya bir bara giderdik yada bir cafede okey oynamaya ama sınıfça :D takıldığımız mekanda belliydi müdür bizi keşvedene kadar aynı mekanlarda takılırdık o yeri keşvedip polisle kapatınca yeni mekana geçerdik :D

7. V3L3t

V3L3t Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    180
    Banka:
    1 ÇTL
    3 gün staj 2 gün okuldu her perşembe öğleden sonra okula uğramazdım lanet olsun içimdeki hatun sevgisine :P

8. OBir
    Zevzek

OBir Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    600
    Ödül Puanları:
    2.230
    Banka:
    1.564 ÇTL
    Lisede kızlarla ilgilenmeyi seven bir hocamız vardı. Bir gün derste kız arkadaşları öğretmen masasının etrafına gönderdik ve biz 3 kişi sınıftan kaçtık. kahretsin o gün birimize üstelik kaldırımda yürürken araç çaptı. Hemen ambulansla hastaneye götürdüler tabi bizde. 10 dakika sonra müdür ve dersinden kaçtığımız öğretmen de geldiler sağolssunlar. :D:D

Neyseki sorun çıkmadı o olayda. :D

Sayfayı Paylaş