1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Öğrenci Salonu Bölümü Açılabilir mi

Konusu 'Soru/Cevap - Öneri, İstek, Şikayet' forumundadır ve düşünceli tarafından 22 Eylül 2007 başlatılmıştır.

1. düşünceli

düşünceli Katılımcı

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    1 ÇTL
    Öğrencilere yönelik bir bölüm işlenmesini çok arzuluyorum. İlk kademeden orta kademeye vs. faydalanabilecekleri dökümanlar,linkler vs. vs.vs. bu önerim dikkate alınır umarım. Belkide bu forumda böyle bir odadan eğitim gönüllülüğü yapabiliriz diye düşünüyorum. Ne dersiniz sayın üyeler ve sayın adminimiz. Bunu bütün üyelerimizin oylamasına sunmak istiyorum .

Benden evet.

2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.360
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.871 ÇTL
    Elbette evet. Zaten forumdaki birçok bölüm üyelerimizin isteği doğrultusunda açıldı. Eğer bölümle ilgilenebileceğinizi düşünüyorsanız [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]kategorisi altında "Öğrenci Salonu" adlı bir bölüm oluşuturabiliriz.

3. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Bence de güzel bir başlık olabilir elimden geldiğince bende eklemelerde bulunurum

4. YoRuMSuZ
    Avare

Beğenileri:
    7.360
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.871 ÇTL
    Talep var demekki hemen ekliyorum buyrun :)

5. düşünceli

düşünceli Katılımcı

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    1 ÇTL
    İlginize teşekkür ederim sayın yorumsuz. Elimden geldiğince ve zaman buldukça katkıda bulunmaya çalışacağım. Bu arada eğitim siteleriyle ilgili linkler eklemeyi düşünüyorum sizce uygun olurmu acaba diye tereddüt ettiğimden eklemeden önce fikirlerinizi almak istiyorum.

6. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Forum sitesi dışında link verebiliyoruz. Eğitime katkıda bulunacağını düşündüğünüz linkleri verebilirsiniz

7. YoRuMSuZ
    Avare

Beğenileri:
    7.360
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.871 ÇTL
    Amacından sapmadığı sürece sakıncası yok. Bir dönem "Sitenizi Tanıtın" diye bir bölüm açtık ve forum siteleri ve forumu olan sitelerin tanıtımının yapılmamasını rica etmiştik. Ancak amaç dışına çıkıldığı için bir süre sonra bölümü kaldırmak durumunda kaldık.

8. düşünceli

düşünceli Katılımcı

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    1 ÇTL
    uyarılarınız için teşekkürler. Paylaşımların insan gelişimindeki önemini kavramış ve çıkarsızca bunu kitlelere mal etmeye çalışan bir foruma link eklemek büyük bir sorumluluğuda beraberinde getiriyor . Umarım amacından şaşmaz.

Sayfayı Paylaş