1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Öğrendim Ki...

Konusu 'Okunası Yazılar' forumundadır ve ÇağanCan tarafından 27 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. ÇağanCan

ÇağanCan Aktif

Beğenileri:
    88
    Ödül Puanları:
    830
    Meslek:
    Turizm
    Yer:
    Ankara-Antalya
    Banka:
    33 ÇTL
    * Öğrendim ki... Güveni geliştirmek yıllar alıyor, yıkmak bir dakika.
    * Öğrendim ki... Hayatında nelere sahip olduğun değil kiminle olduğun önemli.
    * Öğrendim ki... Sevimlilik yaparak 15 dakika kazanmak mümkün, ama sonrası için bir şeyler bilmek gerek.
    * Öğrendim ki... Kendini en iyilerle kıyaslamak değil, kendi en iyinle kıyaslamak sonuç getirir.
    * Öğrendim ki... İnsanların başına ne geldiği değil, o durumda ne yaptıkları önemli.
    * Öğrendim ki... Ne kadar küçük dilimlersen dilimle her işin iki yüzü var.
    * Öğrendim ki... Olmak istediğim insan olabilmem çok vakit alıyor.
    * Öğrendim ki... Karşılık vermek, düşünmekten çok daha basit.
    * Öğrendim ki... Bütün sevdiklerinle iyi ayrılman gerek, hangisi son görüşme olacak bilemiyorsun.
    * Öğrendim ki... "Bittim" dediğin andan itibaren pilinin bitmesine daha çok var.
    * Öğrendim ki... Sen tepkilerini kontrol edemezsen, tepkilerin hayatını kontrol eder.
    * Öğrendim ki... Kahraman dediğimiz insanlar bir şey yapılması gerektiğinde, yapılması gerekeni şartlar ne olursa olsun yapanlar.
    * Öğrendim ki... Affetmeyi öğrenmek deneyerek oluyor.
    * Öğrendim ki... Bazı insanlar sizi çok seviyor ama, bunu nasıl göstereceğini bilemiyor.
    * Öğrendim ki... Ne kadar ilgi ve ihtimam gösterseniz, bazıları hiç karşılık vermiyor.
    * Öğrendim ki... Para ucuz bir başarı.
    * Öğrendim ki... Düştüğün anda seni tekmeleyeceğini düşündüklerinden bazıları kaldırmak için elini uzatır.
    * Öğrendim ki... İki insan aynı şeye bakıp tamamen farklı şeyler görebilir.
    * Öğrendim ki... Aşık olmanın ve aşkı yasamanın çok çeşidi vardır.
    * Öğrendim ki... Her şartta kendisiyle dürüst kalanlar daha uzun yol yürüyor.
    * Öğrendim ki... Hiç tanımadığın insanlar, iki saat içinde, senin hayatını değiştirebilir.
    * Öğrendim ki... Duvarda asılı diplomalar insanı insan yapmaya yetmez.
    * Öğrendim ki... Karşındakini kırmamak ve inançlarını savunmak arasında çizginin nereden geçtiğini bulmak zor.
    * Öğrendim ki... Gerçek arkadaşlar arasına mesafe girmez. Gerçek aşkların da!
    * Öğrendim ki... Tecrübenin kaç yaş günü partisi yasadığınızla ilgisi yok, Ne tür deneyimler yaşadığınızla var.
    * Öğrendim ki... Aile hep insanın yanında olmuyor. Akrabanız olmayan insanlardan ilgi, sevgi ve güven öğrenebiliyorsunuz. Aile her zaman biyolojik değil.
    * Öğrendim ki... Ne kadar yakın olursa olsunlar en iyi arkadaşlar da ara sıra üzebilir. Onları affetmek gerekir.
    * Öğrendim ki... Bazen başkalarını affetmek yetmiyor. Bazen insanın kendisini affedebilmesi gerekiyor.
    * Öğrendim ki... Yüreğiniz ne kadar kan ağlarsa ağlasın dünya sizin için dönmesini durdurmuyor.
    * Öğrendim ki... Şartlar ve olaylar, kim olduğumuzu etkilemiş olabilir. Ama ne olduğumuzdan kendimiz sorumluyuz.
    * Öğrendim ki... İki kişi münakaşa ediyorsa, bu birbirlerini sevmedikleri anlamına gelmez. Etmemeleri de sevdikleri anlamına gelmez.
    * Öğrendim ki... Her problem kendi içinde bir fırsat saklar. Ve problem, fırsatın yanında cüce kalır.
    * Öğrendim ki... Sevgiyi çabuk kaybediyorsun, pişmanlığın uzun yıllar sürüyor.
    * Öğrendim ki... Bir insanı kazanmak çok zor, ama kaybetmek çok kolay.

Sayfayı Paylaş