1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

oje sürmenin püf noktaları

Konusu 'Bakım & Makyaj & Güzellik' forumundadır ve İLkİm* tarafından 19 Mart 2011 başlatılmıştır.

1. İLkİm*
    Avare

İLkİm* MaviKuş ~ Özel üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    3.480
    Banka:
    136 ÇTL
    Kırmızı, pembe, beyaz, mor, siyah... Farklı renklerde ojeler ruh halimizi yansıtır. Kırmızı oje; hem iddialı hem de tutkulu bir renktir. Uzun tırnakta seksi, kısa tırnakta çocuksu durur. Eğer siz de oje sürmeyi seviyor ancak kurumasını beklemek için çok vakit harcıyorsanız ya da ojeler tırnak uçlarından hemen çıkıyorsa; oje sürmenin Püf Noktalarını mutlaka okumalısınız.

* Çok kalın sürülen ojenin kuruması zaman alır. Bu yüzden ojenin fırçasını tırnağınıza sürerken mümkün olduğu kadar az oje bulunmasına dikkat edin.

* Ojeyi önce tırnağınızın ortasına sonra iki kenarına uygulayın.

* Tırnak kenarlarından taşan ojeyi temizlemek için kulak temizleyicisini asetona batırın ya törpünüzün ucundan yararlanın.

* koyu renk oje sürmeden önce tırnağına bir kat parlatıcı uygulayın. Böylece ojenizini temizledikten sonra tırnaklarınızda ojenin koyu renkleri kalmayacaktır.

2. MeRciMeK
    Masum

MeRciMeK V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    1.871
    Ödül Puanları:
    7.230
    Banka:
    427 ÇTL
    Zaten 2. katı süremiyorum çoğu zaman 1.katta bozup siliyorum tekrar :P Oje kurutucu sprey alamadım bi kendime :D Soğuk suda tutuyorum bide ben ellerimi oje sürünce :D

3. İLkİm*
    Avare

İLkİm* MaviKuş ~ Özel üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    3.480
    Banka:
    136 ÇTL
    :D genelde gece yatmadan önce sürüyorum sonra yatağım oje oluyo annem deliriyor ve ben sabahın köründe tekrar oje sürüyorum :D

Sayfayı Paylaş