1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Magazin Okan'a Teşekkür Ederim

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve Papatya tarafından 24 Ekim 2012 başlatılmıştır.

1. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    5.863
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    5.549 ÇTL

İzzet Çapa'nın programı 'İzzet Paşa'ya konuk olan GÜNAYDIN yazarı ve şarkıcı Ayşe Özyılmazel, çarpıcı açıklamalar yaptı. Özyılmazel programda eski sevgilisi Okan Bayülgen'e de teşekkür etti: "Okan'ın sayesinde müzikle uğraşıyorum. Ondan ayrıldığımda acayip bunalıma girmiştim, hiç iyi değildim. Ayrıldıktan sonra ona bir sürü beste yazdım. İyi bir insandır, inşallah mutlu olur... Teşekkür ediyorum ona." Kendisini 'şarkı yazarı' olarak tanımlayan Özyılmazel sözlerine şöyle devam etti: "Şarkıcı değilim ben, yazıyorum. Yorumcu olarak bir iddiam yok! Ne yapıyorsam icra ediyorum. Murat Boz'da şarkılarım var. Hep Gülben'e yazıyorum, sonra şarkılar Murat'a gidiyor ama ona gitmesinden de çok memnunum. Benim 'şahane söylerim, çok iyi söylerim' gibi bir iddiam da yok. Bildiğim işleri yapıyorum, boyumdan büyük işlere kalkışmıyorum."

Sayfayı Paylaş