1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Okul bahçesinde ev!

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve BeReNN tarafından 20 Eylül 2011 başlatılmıştır.

1. BeReNN
    Uykumvar

BeReNN Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    462
    Ödül Puanları:
    5.330
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Banka:
    526 ÇTL
    Adana'nın Kozan ilçesinde bir ilköğretim okulu bahçesinde bulunan ev görenleri hayrete düşürüyor

2011-2012 eğitim öğretimin başladığı bu gün de Kozan Halit Dağlı İlköğretim Okulu bahçesindeki bir ev görenleri şaşırtıyor. Velilerden Enver Yüce, okul içerisindeki evi görünce şaşırdığını belirterek, "Okul ile ilgili olmayan kişilerin gelip burada oturması öğrencilerimizi rahatsız eder. Okul yönetiminden ricamız buranın bir an evvel çözüme kavuşmasıdır. Okulun ihtiyaçları doğrultusunda bir kreş, spor odası veya kantin olarak kullanılabilir" dedi.

Yılmaz Kara adlı veli de okulun içerisindeki evi gördüğünde şaşırdığını belirterek, "Önce bu binanın okula ait olduğunu zannediyordum ama sonradan bir vatandaşa ait ev olduğunu duyunca çok şaşırdım. Okul içerisinde ev olur mu?" diyerek tepki gösterdi.
    Okulun 5. sınıf öğrencilerden Yasin Kılınçer ise "Bizim için olmasa bile küçük kardeşlerimiz için kreş gibi eğitim odası veya kütüphanemiz yok kütüphane olarak kullanılabilir" dedi.
    5 sınıf öğrencilerinden Ahmet Büyüköztürk ise "Okulumuzda kütüphanemiz yok bu ev kütüphane olarak açılabilir veya kardeşlerimiz için kreş olabilir" diye konuştu.
    Öte yandan, evin Tufanbeyli ilçesinde oturan ve geçtiğimiz yıllarda hayatını kaybeden Süleyman Güneş'e ait olduğu öğrenilirken varisleri ise yıllardır hiç eve uğramadıkları belirtildi.