Okul

emre

Katılımcı
Katılım
20 Hzr 2006
Mesajlar
131
Beğeniler
0
Şehir
schweiz
#1
COK KOMIK LÜTFEN OKUYUN

Ceme okulda ögretmeni bir ödev vermis . Eve gittiginde bana 4 anlamli söz yaz gel demis . Yazdigin Sözlerin anlamini da söyleceksin demis . eve gitmis babasinin yanina varmis baba bana bir anlamli söz söyle okul ödevim icin lazim demis . babasida gazete okuyormus(Peep..!)R GIT LAN demis cem bunu yazmis . Sonra ablasinin yanina gitmis ablasi Sana yaginin reklamlarinda oynayacagi icin SANA diye bagirip duruyormus cem bunuda yazmis . Annesinin yanina vardiginda Annesi oglum ödevini sonra yap önce su tepsiyi teyzene GÖTÜR demis. cem GÖTÜR kelimesini yazmis teyzesinin yanina giderken yolda bir adam bir bayana sulanmis bayan adama cekil yolumdan kabasakal demis . Cem CEKIL YOLUMDAN KABASAKAL kelmisinide yazmis . Ertesi gün okula gitmis. Ögretmeni ödevini yaptinmi dige sormus . Cem baslamis Kelimeleri saymaya(Peep..!)R GIT LAN Ögretmeni kime dedin bunu diye sorar Cem SANA der Bak seni müdürün yanina götürürüm der Cem 3.kelimeyi GÖTÜR der. Müdür buna sorar sen Ögretmenile nasil konusuyorsun der Cem Müdüre CEKIL YOLUMDAN KABASAKAL der .
 

Hazangülü

Forum Onuru
Katılım
7 Hzr 2006
Mesajlar
10,280
Beğeniler
127
#2
KarneBaba, ortaokul üçüncü sınıfa giden oğlunun elinde karneyle salona girdiğini görür. "Allah allah, dönem ne çabuk bitmiş..." diye düşünür ve oğluna seslenir:
-"Getir bakayım şu karneyi!"
-"Al baba..."
Adam karneye bir bakar ki, beden eğitimi ve resim dışındaki tüm dersler zayıf.
-"Bir dediğini iki etmiyoruz, bilgisayar dedin, bilgisayar aldık, ingilizce kursu dedin ingilizce kursuna gönderdik, gitar kursu, müzik aletleri, ne istersen yapıyoruz. Kız arkadaş uğruna harcadığın çiçek parasının haddi hesabı yok. Ne bu notların hali, rezil şey!"
-"Baba... O benim karnem değil ki, senin kitaplarını karıştırıyordum, birinin arasında karnelerinden birini bulmuştum..."
 

Benzer konular

Top