1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Magazin Olay Fotoğrafa Alişan Yorumu

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve Papatya tarafından 7 Kasım 2012 başlatılmıştır.

1. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    5.771
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    4.918 ÇTL

Alişan, TV 8'de yayınlanan 'Böyle Bir Şey Var mı?' programına katıldı. Demet Akalın ile arası bozuk olan ünlü türkücü çarpıcı açıklamalarda bulundu. Alişan, Demet Akalın'ın Twitter'dan paylaştığı fotoğrafı 'çocukça' olarak nitelendirdi.

"DOSTUM DİYECEĞİN İNSANLARI SINAMAK LAZIM"

Program sunucusu Cengiz Semercioğlu, Alişan'a Çağla Şıkel ve Demet Akalın'la olan küslüklerini sordu. Alişan artık tüm arkadaş çevresini değiştirdiğini söylerken, "Hayat boyunca dostum, kardeşim diyeceğin insanları fazla sınaman lazım. Hemen dostum, kardeşim demeyeceksin." dedi.

"BEN KONUŞMADIM"

Demet Akalın ile kardeş gibi olduklarını söyleyen Alişan, arkadaşlığın bozulduktan sonra Demet Akalın hakkında hiç konuşmadığını söyledi. 'Çocuk kavgası gibi değil bu' diyen Alişan, Akalın ile arasının bozulmasından dolayı 'Tüm açıklarını ortaya çıkaracak değilim' diye konuştu.

AKALIN'IN PAYLAŞTIĞI FOTOĞRAF

Demet Akalın, geçtiğimiz gün Twitter hesabından Alişan'ın havuzdan çıktığı bir fotoğrafı paylaşmıştı. Alişan'ın seyrek saçları ile dikkat çeken fotoğrafa Demet Akalın, "Eski kanka reklam istiyordu. Dur ona alasını vereyim. Saçına ne olmuş bunun? İbrahim Tatlises'in Twitter adresi ne? Söyleyeceğim şeyler onu baya ilgilendirecektir! Dostunu düşmanını görsün! Bana bulaşma sana son uyarı çocuk yoksa değil tv yüzüne bakacak adam kalmaz. Sen o fake dünyanda devam." yorumunu yapmıştı.

Akalın'ın paylaştığı fotoğrafa da yorum yapan Alişan, saçına toppik tozu kullandığını söyledi. Akalın'ın gereksiz sinirden dolayı bu fotoğrafı paylaşmış olabileceğini söyleyen Alişan, bu durumu 'çocukça' olarak yorumladı.

Ünlü türkücü, "Birisi, namusuma şerefime haysiyetime adamlığıma bir şey demediği sürece ben cevap vermem." diyerek sözlerini sonlandırdı.

Sayfayı Paylaş