Magazin Olay Yarışmadan "Ajans" Savunması

Papatya

Güzel Günler Göreceğiz.
V.I.P
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
23,346
Beğeniler
6,880
Şehir
Seattle.
#1


Ben Bilmem Eşim Bilir'in sunucusu İlker Ayrık, programda ilginç olayların yaşanması üzerine gelen yarışmacıların cast ajansından seçildiği haberlerine canlı yayında bakın nasıl tepki verdi?

Cengiz Semercioğlu'nun TV 8 ekranlarında sunduğu Böyle Bir Şey Yok'a konuk olan Ben Bilmem Eşim Bilir'in sunucusu İlker Ayrık'tan iddialı savunma yaptı:

"CAST AJANSI İDDİALARI TAMAMEN DEDİKODU!"

Ben Bilmem Eşim Bilir'in gerçek oyuncularla değil, cast ajansı oyuncularıyla çalıştığı yönündeki iddiaları yanıtlayan İlker Ayrık suçlamaları red etti.

Yarışmanın geçen haftaki bölümünde eşine "beni başkasıyla düşün" diyerek motive eden kadın yarışmacının cast ajansı oyuncusu olduğu ortaya çıkmıştı. Ayrık, "Yarışmacıların ajanstan geldiği tamamen dedikodu." dedi.

"200 BİN BAŞVURU OLDU NİYE CAST AJANSIYLA ÇALIŞALIM?"

Program için çok çalıştıklarını ve aşırı derecede başvuru olduğunu belirten İlker Ayrık böyle bir yola başvurmalarının matıksız olduğunu ifade etti:

"200 bin başvuru oldu, niye cast ajansı ile çalışalım ki? Yarışmacıların ajanstan geldiği tamamen dedikodu. Büyük bir ödül var. Erkekler topuklu ayakkabı giyiyor daha ne yapsınlar? Eşim beş aylık hamile. Bir erkek geliyor, ilk kez baba olacağım. Eşim çok zorlanıyor. Ben onunla ilgilenemiyorum o beni tolere ediyor. Yeni taşındığım evimi eşime telefon ederek buldum."

 
Top Bottom