1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Magazin Olay Yarışmadan "Ajans" Savunması

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve Papatya tarafından 29 Kasım 2012 başlatılmıştır.

1. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    5.772
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    4.919 ÇTL

Ben Bilmem Eşim Bilir'in sunucusu İlker Ayrık, programda ilginç olayların yaşanması üzerine gelen yarışmacıların cast ajansından seçildiği haberlerine canlı yayında bakın nasıl tepki verdi?

Cengiz Semercioğlu'nun TV 8 ekranlarında sunduğu Böyle Bir Şey Yok'a konuk olan Ben Bilmem Eşim Bilir'in sunucusu İlker Ayrık'tan iddialı savunma yaptı:

"CAST AJANSI İDDİALARI TAMAMEN DEDİKODU!"

Ben Bilmem Eşim Bilir'in gerçek oyuncularla değil, cast ajansı oyuncularıyla çalıştığı yönündeki iddiaları yanıtlayan İlker Ayrık suçlamaları red etti.

Yarışmanın geçen haftaki bölümünde eşine "beni başkasıyla düşün" diyerek motive eden kadın yarışmacının cast ajansı oyuncusu olduğu ortaya çıkmıştı. Ayrık, "Yarışmacıların ajanstan geldiği tamamen dedikodu." dedi.

"200 BİN BAŞVURU OLDU NİYE CAST AJANSIYLA ÇALIŞALIM?"

Program için çok çalıştıklarını ve aşırı derecede başvuru olduğunu belirten İlker Ayrık böyle bir yola başvurmalarının matıksız olduğunu ifade etti:

"200 bin başvuru oldu, niye cast ajansı ile çalışalım ki? Yarışmacıların ajanstan geldiği tamamen dedikodu. Büyük bir ödül var. Erkekler topuklu ayakkabı giyiyor daha ne yapsınlar? Eşim beş aylık hamile. Bir erkek geliyor, ilk kez baba olacağım. Eşim çok zorlanıyor. Ben onunla ilgilenemiyorum o beni tolere ediyor. Yeni taşındığım evimi eşime telefon ederek buldum."

Sayfayı Paylaş