1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Öldürecektim/İncitecektim/Unutacaktım Seni...

Konusu 'Resimli Şiirler' forumundadır ve AngeL tarafından 7 Aralık 2008 başlatılmıştır.

1. AngeL

AngeL Usta

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    2 ÇTL

Öldürecektim seni bende ;kendimde o gücü bulabilseydim eğer...
    Sindiremeyecektim senden kalanları benden uzak mezarlara koymaya!!Diyar diyar dolaşıp yine içime gömecektim seni en sonunda...
    ”Ben demiştim” diyenlere* üzüntümü belli etmemek için kuşandığım* mekanik tebessümlerimin ardındaki yaşlarla sulayacaktım taze mezar toprağına ektiğim çiçekleri...
    Ama ben seni içimde öldürmeye kıyamadım.... ​

Başarabilseydim incitecektim seni*incinmişliğimin verdiği cahil cesaretle..
    Ne var ne yok sayıp dökecektim karşına geçip..
    Kendimi hayrete düşürürcesine birer tokat gibi vuracaktım hiç kullanmadığım o ağır lafları..
    Kıracaktım seni bin bir parçaya ayırana kadar..
    Duvardan duvara fırlatacaktım sevgi diye önüme sunduğun hastalıklı duygularını.....
    Ama ben seni incitmeye de kıyamadım.... ​

Elimden gelseydi unutacaktım seni..Gözlerimden silecektim hayalini ve dilimden adını.
    Duman duman atacaktım seni bu şehirdeki tüm bacalardan;ama soluduğum havaya karışıp yine dolacaktın ciğerlerime.
    Onlarca damla döküp göz pınarlarımdan akıtacaktım seni sevgimin atığı diye;ama ıslaklığın kalacaktı elmacık kemiklerimde..
    Bu kez de tenimin tuzuna karışacaktın..“Sözümü tutacağım *adını anmayacağım”nağmelerini dinleyip neyi unutacağımı unutacaktım seni unutayım derken..
    Zaten ben seni unutmaya da kıyamadım...... ​

Ne kadar çabuk geldi ayrılık...Oysa daha yeni başlamıştık birbirimize ayak uydurmaya*daha doğrusu ayak uyduramamaya..Nedensizliklerin iç çekişlerini dinlerken vedalar bozdu suskunluğumuzu..Bana mıydı kızgınlığın yoksa kendine mi anlamadım...Kaçar gibi veda ettin...
    Oysa ben seni sevmelere doyamadım!!!​

Öldürecektim seni..
    incitecektim seni..
    unutacaktım seni... ama lanet olsun!!! kı-ya-ma-dım.

Sayfayı Paylaş