1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Ölmüş Bir Yazarın Yarım Kalan Kitabıydın Sen

Konusu 'Aşk' forumundadır ve k@LpSiz_K@fKéF tarafından 18 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

1. k@LpSiz_K@fKéF

k@LpSiz_K@fKéF Forum Onuru

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    B!L€C€G!M
    Banka:
    44 ÇTL

Ölmüş bir yazarın yarım bir kitabıydın sen

Bense o kitabı okuma talihsizliğini yaşamıştım
    Sonunu hiçbir zaman bilemeyeceğim ama eğer devam etseydi nasıl olurdu acaba diyerek her gün beynimi yiyeceğim bir zaman akışındayım şimdilerde.

Sahi gerçekten var mıydın sen? Rüya mı görmüştüm?

Belki de hiç gelmedin yeryüzüne, benim kurmacalarımdı hepsi, arsız bir şizofrenim belki kim bilir.

Beynimin kıvrımları küçük oyunlar oynuyor bana kitabın sonunu düşünmek istemediğimden belki bu zırvalar.

Peki şimdi sen; benim uzun çamlıca yürüyüşlerim değil miydin?

Beyazıt Eminönü arasında tramvayı boş vermişliğim, soğukta ayazda kaldırımları sayışım değil miydin?

Boğazımdaki düğümün sebebi, içimdeki büyük boşluğun nedeni, geceleri kafamı yastığa gömen hıçkırıklarım değil miydin?

Beynimin bulanık sularında boğuluyorum.

Bir büyük okyanus içtim tuzlu sular gözlerimden çağlayanlardı oysa...

aLınTı

2. Mavi Gül
    Avare

Mavi Gül ѕση_¢ıqℓıк Özel üye

Beğenileri:
    375
    Ödül Puanları:
    3.730
    Yer:
    Misafir Sevmez
    Banka:
    677 ÇTL
    Yarım kalan kitaplar kadar can yakan ne olabilirki... ne devamını yazacak cesaretin vardır nede hayal edecek

Sayfayı Paylaş