1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Ölüm...

Konusu 'Aşk' forumundadır ve KıRMıZı tarafından 18 Şubat 2009 başlatılmıştır.

1. KıRMıZı
    Aşık

KıRMıZı TeK BaşıNa CUMHURİYET V.I.P

Beğenileri:
    4.772
    Ödül Puanları:
    11.580
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer:
    TÜRKİYE
    Banka:
    369 ÇTL
    ölüm

Ölüm: Dört gözle beklediğin halde gelmeyip te sonra beklemekten vazgeçip hayatla barıştığın an birdenbire beklenmedik sürprizler yapmaya bayılan…. şey..

Ne ölümden korkan birisiyim, ne de hayatı her şeye rağmen yaşamaya değer görüyorum.Hiç kaçmadım ölümden; ona yakın olduğumu hissettiğim an bile..

Onun soğuğunda titremeyi ben seçtim, bilerek; ama aslında istemeden gittim kapısına. O da istememişti beni o gün..

Kadere inananlardanım. O günden itibaren eceli de inandıklarım listesine ekledim.

Sonra dönüp bir de hayata baktım. O da çok meşguldü.

Yani o an kollarını açmış beni bekleyen tek şey yatağımdı belki de.

Işığa tahammül edemiyorum!
    Pencereden odama süzülen sokak lambasının aydınlığına bile!!
    Yani yorganı başına çekip, perdeleri kapatarak bunalıma girmeye gayet müsait bir ortam.
    Başucumda uyku hapları ve ağrı kesiciler; biraz da su.. Onlar olmadan uyuyamıyorum.
    Neden, neden bırakıyorum ki kendimi bu kadar?

Ölüm aslında bana bir yolculuk gibi geliyor. Başka bir ülkeye göç etmek gibi bir şey.. Tek farkla- yatacak yerini, oturum iznini, vizeni ve her şeyin vaktini karşı taraf ayarlıyor.
    Bunu bildiğim halde neden kendimi küçük düşürüp kapısına kadar gidiyorum ki sanki?

Kaç kapı çaldım şimdiye kadar.. Hiç te gerek yoktu! Gittiklerim bana gelebilirlerdi.. Gelecekler de!

Asil ben çalınması gereken tek bir kapıya gitmeyi unuttum! Üstelik bana davetiye bile göndermişken..
    Kime olursa olsun, ne dakika olursa olsun, çalındığında mutlaka yürekten ‘hoşgeldin’ diyen biri tarafından ardına kadar açılan bir kapı….!!

2. zuzuu

zuzuu Uzman

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Kayboldum:(
    Banka:
    35 ÇTL