Ömrümüzün 1 Yılı Kadınları Süzmekle Geçiyor

Katılım
16 Ksm 2008
Mesajlar
4,385
Beğeniler
38
Şehir
B!L€C€G!M
#1
Erkekler dünyasına ait ilginç bir araştırma daha! İngiltere'de yapılan bir ankette erkeklerin ömürleri boyunca ortalama bir yıl kadınları süzdükleri ortaya çıktı.


İngiltere'de yapılan bir ankette erkeklerinin ömürlerinde ortalama bir yıl boyunca kadınları dikizledikleri ortaya çıktı.

Yapılan araştırmalara göre erkek bir günde 43 dakikasını 10 ayrı kadına bakmakla geçiriyor. Toplandığı zaman bu süre 259 saate yani 11 güne denk düşüyor. Yaşları 18 ile 50 arasında değişen erkeklerin bu zaman diliminde toplam 11 ay 11 gün kadınlara baktığı tespit edildi.

Ancak anketin sonuçları sadece erkekler üzerine değil. Yalnızca karşı cins değil, kadınlar da bir günde altı erkeğe 20 dakika boyunca bakıyor.

Yani erkeklere hayran hayran bakmanın süresi de bir kadınnı hayatında tam olarak 6 aya denk geliyor. Kodak Lens Vision Merkezi'nden Mark Ireland, "Erkekler bakışları kaçırmadan kadını izlemeyi seviyor. Ömürlerinin bir yılını bakarak geçiriyorlar. İşin ilginç yanı, erkekler, bir kadını etkileyebilmek için ellerindeki işi bırakabiliyor"

Araştırma, barlarda, gece kulüplerinde ve süpermarketlerde 3 bin insan üzerinde yapıldı.

Erkeklerin kadınları izlemeyi sevdikleri 5 yer:

*Süpermarket,
*Bar,
*Gece kulübü
*İş
*Alışveriş merkezleri / dükkanlar

Kadınların erkekleri izlemeyi sevdikleri 5 yer:

*Barlar
*Dükkanlar, alışveriş merkezleri
*Ulaşım araçları
*Süpermarket
*İş
 

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
Katılım
3 Mys 2009
Mesajlar
4,847
Beğeniler
376
Yaş
33
Şehir
Misafir Sevmez
#7
Bu araştırma ingiltere için geçerli Türk erkeklerinde 1 yıldan fazladır :D öyle yaşıtları olmasınada gerek yok 70inde ne dedeler var gözleriyle yiyorlar :D
 

Benzer konular

Top