1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

önemli!!!

Konusu 'Soru/Cevap - Öneri, İstek, Şikayet' forumundadır ve Çirkin Kral tarafından 13 Ekim 2006 başlatılmıştır.

1. Çirkin Kral

Çirkin Kral Forum Tutkunu

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    1.880
    Meslek:
    Gümrükçü
    Yer:
    istanbul
    Banka:
    62 ÇTL
    her bir bölüm'de bir forum'dan yönetici açtığım konulara kafa tutuluyor istemiyorsanız hiç konu açmam sadece bakarım izlerim okurum...

2. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    ngomess sorunun ne olduğunu bilmiyorum ama eğer forum yetkilileri uyardıysa muhakkak bir problem vardır. Mesela aynı konuyu tekrar açmak gibi olabilir ben de birkaç kez karşılaştım çünkü. Kimsenin seninle ilgili şahsi bir sorunu olduğunu sanmıyorum. Konu eklemelerinde biraz daha dikkatli olur ve forum kurallarına uyarsan eminim hiçbir uyarı almayacaksın

3. cırcırböcee

cırcırböcee V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    2.880
    Banka:
    335 ÇTL
    sanırım bu bana geldi üstüme alınıyorum kafa tutmak deyimi bana deil sana yakışıyo ben sadece olanı gösteriyorum lütfen lütfennn eklemeden önce kontrol et daha kaç defa sölememiz gerekiyo.eklediğin yazıların forumdaki dökümünü önüne serdirme bana, sorada kafa tutuyo deme