1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Öneri

Konusu 'Soru/Cevap - Öneri, İstek, Şikayet' forumundadır ve kelebek tarafından 8 Ekim 2007 başlatılmıştır.

1. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Bence öğretmenler odasına planlar, zümreler vs. nin olduğu bir alt bölüm açılabilir.

2. sherry

sherry V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    1.980
    Banka:
    286 ÇTL
    Güzel olur aslında. Herkes elindeki planları, zümreleri bile atsa birçok kaynak olur.

3. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.358
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.820 ÇTL
    Bu kendi hostumuzda alanımız olmadığı sürece biraz sorun yaratabilir. Sürekli güncellemek zor olacaktır. Her şeye rağen olsun diyorsanız ben dünden razıyım. Geçen yıldak BIYIKLI ile böyle bir başlığı düşünmüştük aslında.

4. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Sitemizde birsürü eğitimci var. Herkes elindekileri bile eklese fazlaca kaynağımız olur ve de ilgi gören bir bölüm. Gerçi bu durum google sıramıza da bağlı :) Mesela ben son 10 günde plan için üye olduğum forum sayısını bile unuttum :)

Sayfayı Paylaş