1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Onu mu giysem bunu mu giysem...

Konusu 'Okunası Yazılar' forumundadır ve alemdar tarafından 11 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

1. alemdar
    Cesur

alemdar Öyle bir geçer zaman ki! V.I.P

Beğenileri:
    2.545
    Ödül Puanları:
    6.330
    Yer:
    ATAMIZIN ŞEHRİNDEN
    Banka:
    3.940 ÇTL
    Yaa... Bazıları yiyecek ekmek bulamazken, bazıları bolluktan ne giyeceğini bilememek de... Bazıları ekmek kavgası içindeyken, bazıları hangi kıyafete hangi ayakabıyı giysem kavgasında kendinle... Bazıları bu vatan uğruna yalın ayak cephelere koşarken, bazıları beğenmez ayağındaki kunduraları... Bazıları akşam sofraya her türlü yemeği koyarken ve hala bir şeyler eksik derken, bazıları da soğan ekmeği buldumu hamd eder, ALLAH' a... Ve bu durum örneklemelerle uzar gider... Elbet kul kaderini yaşar bahtına ne çıkarsa... Tabiki herkes yesin içsin, zenginlik yaşasın, bolluk bereket görsün... Ben diyorum ki; beğenmediğiniz her hangi bir durum bir başkalarına göre büyük bir nimettir... O yüzden şükürsüz olmayalım. Ve diyorum ki, biraz daha dikkat! Maddi ve manevi durumumuz her ne olursa olsun, mantıklı ve makul olalım. Har vurup harman savuracağımıza, olmayanlarında kapısını çalalım... Elbetteki iyi yürekli insanlarla dolu bu diyarlar... Elbetteki ellerinden geleni yapıyorlar... Ama biraz daha dikkat! (Bu arada sizler ne giyseniz yakışıyor, dert etmeyin. EMİ)

Çağlayağmur bunu beğendi.
  2. arz-ı hal

arz-ı hal Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    539
    Ödül Puanları:
    5.980
    Meslek:
    İşe başlamadan tatile giren hakime
    Yer:
    yüreğinden uzaklar da...
    Banka:
    199 ÇTL
    kendimden utandım şu an:(çok haklısın abi,başkalarına da elimden daha doğrusu elimizden geldiğince yetişmeye çalışıyoruz ama israfta sınır yok,150-200 ayakkabı arasından giyecek ayakkabım yok diyerek çıkabiliyoruz,Allah affetsin,yalın ayak bi hiç uğruna bu ülke uğrunda can verenlerin vebali hepimiz boynuna...

3. Çağlayağmur
    Hoşgörülü

Çağlayağmur ... Süper Moderatör

Beğenileri:
    4.417
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    811 ÇTL
    Ne güzel kelimelere dökmüşsün alemdar. Kimsenin onunda bununda değiliz. Bizim derdimiz biz tokken aç yatan komşumuz olmalı düşüncesidir. Yüreğine sağlık.

Sayfayı Paylaş