1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Orada olmak istiyorum!

Konusu 'Basketbol' forumundadır ve BeReNN tarafından 3 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

1. BeReNN
    Uykumvar

BeReNN Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    254
    Ödül Puanları:
    5.330
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Banka:
    289 ÇTL
    Geçirdiği apandisit ameliyatının ardından bireysel antrenmanlara başlayan Sinan Güler, Avrupa şampiyonasında milli takımda olmak istediğini belirterek, idman eksiğini ekstra çalışarak gidereceğini söyledi.
    Sinan Güler, milli takımın Abdi İpekçi Spor Salonu'nda yaptığı antrenman öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Güler, 19 Temmuz'da geçirdiği apandisit ameliyatının ardından sağlığına kavuşmaya çalıştığını belirterek, ''Benim için zor bir dönem geçti. Arkadaşlarım kondisyon depolarken ben sağlığıma kavuşmaya çalışıyorum. Ancak her gün kendimi daha iyi hissediyorum. Eski enerjim gelmeye başladı. 1 hafta daha temkinli davranıp yavaş yavaş antrenman temposuna döneceğim'' diye konuştu.

Eski formunu kısa sürede yakalayacağına inandığını ifade eden Sinan Güler, ''Ekstra çalışıp antrenman eksiğimi giderip, eğer hak edersem, Avrupa şampiyonasının bir parçası olmak istiyorum'' dedi.

Sinan Güler, milli takımın Avrupa şampiyonasından madalya ve olimpiyat vizesi alarak döneceğine inandığını da değinerek, ''Gücümüzü biliyoruz. Bu bizim için ulaşılabilir bir hedef'' ifadesini kullandı.

OBir bunu beğendi.
  2. OBir
    Zevzek

OBir Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    600
    Ödül Puanları:
    2.230
    Banka:
    1.564 ÇTL
    Severek izlediğim basketcilerden biride Sinan Güler' dir. Sinan Güler İTÜ'nün efsanevi basketbolcularından Necati Güler'in oğludur. Baba oğul basketcilerden.

Sayfayı Paylaş