Orgazm olmanın yolları

Katılım
15 Ekm 2010
Mesajlar
389
Beğeniler
1
#1
Orgazm olmanın yolları özellikle kadınlar açısından çok daha önemlidir ve kadının kendisini keşfetmesi bir tarafa, erkeğin kadını nasıl orgazm olmasını sağlayacağı konu çok daha önem teşkil etmektedir. Kadınların orgazmı, erkeklerin orgazmına göre daha fazla dile getirilmektedir. Bunun nedeni erkeklerin orgazm olamamaları gibi bir durum söz konusu değildir fakat kadınların birçoğu orgazm olamamanın sıkıntısını yaşarlar ve orgazm olmanın yollarını ararlar.

•Orgazm olmanın yolları erkekler tarafından bakıldığında kadınların vajinada sulanma meydana geldiğinde kadınların orgazm olduğunu düşünürler ve kendilerinin orgazm olmaları halinde de cinsel ilişki sonlandırılır. Orgazmın kaynağı tutkudur ve bu tutku kadınları tahrik etmenin yolları ve erkekleri tahrik etmenin yolları konularından geçer.
•Kadın bir erkeği mutlu ediyorsa, bu durum kadını şehvetlendirerek orgazm duygusuna biraz daha yaklaştıracaktır. Bu nedenle erkekleri tahrik etmenin yolları adına kadınların bilgi sahibi olmaları gerekir.
•Kadınların orgazm olmaları düz pozisyonda cinsel olarak ilk başlarda yeterli olsa bile daha sonradan orgazm sıkıntısı yaşayacaklardır. Bu nedenle cinsel ilişki sırasında çeşitli cinsel pozisyonlar denemelerini öneriyoruz.
•Orgazm olmanın yolları için ön sevişme uzun tutulmalıdır. Cinsel ilişkiye girmeden önce uzun tutulan ön sevişme, östrojen hormonunu az salgılamanız halinde bile birikerek sonunda size orgazmın kapılarını rahat bir şekilde açacaktır.
•Kadınlar mastürbasyon yöntemi ile cinsel ilişkide orgazm olamasa bile bu yöntemle orgazm olabilir çünkü kadın kendisini tanıdığından ve nerelerinden zevk alacağını bildiği için orgazm olması kaçınılmaz olmaktadır. Mastürbasyon ile orgazm olmanın yolları cinsel hayatınıza gelecekte sekte vurarak artık yalnızca mastürbasyon ile orgazm olabilirsiniz ve bu durum sizleri boşanmaya kadar götürebilir.
•Orgazm olmanın yolları cinsel bölgelerle fazla ilgilenerek hormonların salgılanması sağlanabilir fakat bazı durumlarda cinsel bölgelere hiç dokunulmaması da tahrik edici etkiler göstermektedir.
 

Benzer konular

Top Bottom