1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Ortaöğretim İçin Kıyafet Modelleri - 2009-2010

Konusu 'Öğrenci Salonu' forumundadır ve YoRuMSuZ tarafından 13 Ekim 2008 başlatılmıştır.

1. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.365
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.921 ÇTL

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINDAN

Konu ile ilgili geniş kapsamlı dökümanı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..][Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..] indirebilirsiniz.

Planlanan yeni düzenleme ile 2009-2010 eğitim öğretim yılından itibaren ilköğretim okullarında mavi önlük mecburiyeti kaldırılacaktır. İlköğretim ve ortaöğretim okul kıyafetlerine ilişkin modeller Kız Teknik Öğretim Genel Müdürlüğü tarafından yapılan çalışma ile geliştirilmiştir.

Yapılacak bu düzenleme ile kıyafet serbestisi getirilmemekte olup, okullarımızdaki tertip, düzen ve disiplinden vazgeçmek mümkün bulunmamaktadır. Bununla okul disiplini içerisinde öğrencilerimizin rahat edebilecekleri kıyafetlerin belirlenmesi amaçlanmıştır.

Ayrıca öğrenci velilerinin okul kıyafetlerini 2008-2009 eğitim öğretim yılı için temin ettikleri ve kıyafet üreticilerinin yine bu yıl için kıyafet ürettikleri de dikkate alınarak veliler ve üreticilerin mali sıkıntıya girmemeleri bakımından bir yıl öncesinden bu yeni uygulamanın kamuoyu ile paylaşılmasının uygun olacağı değerlendirilmiştir.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

2009 - 2010 Ortaöğretim Öğrencileri İçin Önerilek Kıyafet Modelleri

2. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Kıyafetlerde köklü bir değişiklik yok, kızlarda boydan elbise tarzı formalar eklenmiş sadece, hoş görünüyorlar bakalım..

Sayfayı Paylaş