1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz
Notu Gizle
Merhaba Ziyaretçi.

"BENİM DÜNYAM" konulu resim yarışması başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz.

Sizi de bu yarışmaya katılıma davet ediyoruz...

Ortaöğretim Öğretim Programlarını Indir

Konusu 'Eğitim Download' forumundadır ve YoRuMSuZ tarafından 9 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.790
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.801 ÇTL
    Ortaöğretim bölümü Öğretim Programlarını aşağıdaki listeden indirebilirsiniz. Tüm derslerin öğretim programı eklenmiştir.

Bölüm 1

Öğretim Kademesi Program Adı İndir
    Ortaöğretim Programı Araştırma Teknikleri Dersi (10. Sınıf) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Beden Eğitimi (9-12. Sınıflar) Ögretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Astronomi ve Uzay Bilimleri Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Bilgi Kuramı Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Bilgi ve İletişim Teknolojisi Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Coğrafya Dersi(9-12.Sınıflar) Öğretim Programı(Değişiklik) [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Çağdaş Türk ve Dünya tarihi Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Dil ve Anlatım Dersi (9-12.Sınıflar) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Dersi (9-12. Sınıflar) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Ekonomi Dersi Öğretim Programı ve Kurul Kararı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Felsefe Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Fen Bilimleri Dersi (9-10. Sınıflar) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Fizik Dersi 11.Sınıf Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Fizik Dersi 12. Sınıf Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Geometri Dersi (11. Sınıflar) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Girişimcilik Dersi Öğretim Programı ve Kurul Kararı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Görsel Sanatlar Dersi (9-12.Sınıflar) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Ortaöğretim İngilizce Dersi (Hazırlık, 9-12. Sınıflar) Öğretim Programları [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı İstatistik Dersi (11. Sınıf) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı İşletme Dersi Öğretim Programı ve Kurul Kararı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı İtalyanca Dersi(Hazırlık, 9, 10 ve 11. Sınıflar) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Mantık Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Matematik Dersi (9-12.Sınıflar) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Müzik Dersi(9-12. Sınıflar) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Proje Hazırlama Dersi Öğretim Programı(25.09.2006/371 sayılı Kurul Kararı) [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Psikoloji Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Sağlık Bilgisi Dersi (9. Sınıf) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Sanat Tarihi Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Sosyal Etkinlik Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Sosyoloji Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı T. C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Tarih Dersi 10.Sınıf Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Tarih Dersi 11. Sınıf Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Tarih Dersi 9.Sınıf Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Trafik ve İlkyardım (12. Sınıf) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Türk Edebiyatı (9-12.Sınıflar) Dersi Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Uluslararası Bakalorya Bilgi Kuramı Dersi Öğretim Programı(23.10.2000/389 sayılı Kurul Kararı) [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Uluslararası İlişkiler Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Yönetim Bilimi Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Kanun Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Antrenman Bilgisi [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Bağlama Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Batı Müziği Koro Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Batı Müziği Tarihi Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Beden Eğitimi Bilimine Giriş [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Beden Eğitimi ve Spor Tarihi [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Bilişim Destekli Müzik Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Bireysel Ses Eğitimi Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Çağdaş Dünya Sanatı Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Çalgı Bakım ve Onarımı Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Desen Çalışmaları Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Eğitsel Oyunlar [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Estetik Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Flüt Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Geleneksel Türk Müziği Tarihi Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Gitar Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Grafik Tasarım Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı İki Boyutlu Sanat Atölye Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı İnsan Anatomisi [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.790
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.801 ÇTL
    Bölüm 2

Öğretim Kademesi Program Adı İndir
    Ortaöğretim Programı Keman Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Kontrbas Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Müze Eğitimi Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Müziğe Giriş Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Müzik Biçimleri Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Müziksel İşitme, Okuma ve Yazma Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Özel Alan Çalışması Dersi 11 ve 12. Sınıf Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Piyano Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Ritim Eğitimi ve Dans [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Sanat Eserlerini İnceleme Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Spor Dersi [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Spor Fizyolojisi [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Spor Kazalarından Korunma [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Spor Masajı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Spor Organizasyonu [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Spor Psikolojisi [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Spor Sosyolojisi [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Spor Tesisleri ve Malzeme Bilgisi [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Spor ve Beslenme [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Temel Spor Eğitimi [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Türk Müziği Koro Eğitimi Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Türk Resim, Heykel Sanatı Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Türk Spor Tarihi [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Ut Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Üç Boyutlu Sanat Atölye Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Viyola Dersi (9-12. Sınıflar) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Viyolonsel Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Eğitim Psikoloji Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Eğitim Sosyolojisi Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Öğretim İlke ve Yöntemleri Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Öğretmenlik Mesleğine Giriş Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Türk Eğitim Tarihi Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Ortaöğretim Rehberlik ve Yönlendirme Dersi (9-12. Sınıflar) Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Biyoloji Dersi (11. Sınıf 2 ders saati) Öğrtim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Biyoloji Dersi (11. Sınıf 4 ders saati) Öğrtim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Biyoloji Dersi (12. Sınıf 2 ders saati) Öğrtim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Biyoloji Dersi (12. Sınıf 3 ders saati) Öğrtim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Ortaöğretim Fransızca Dersi (Hazırlık, 9-12. Sınıflar) Öğretim Programları [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Ortaöğretim Almanca Dersi (Hazırlık, 9-12. Sınıflar) Öğretim Programları [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Sosyal Bilimler Lisesi Osmanlı Türkçesi Dersi (10,11 ve 12. Sınıflar) Öğretim Programları [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Kimya Dersi (11. sınıf 2 saatlik) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Kimya Dersi (11. sınıf 4 saatlik) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Kimya Dersi (12. sınıf 2 saatlik) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Kimya Dersi (12. sınıf 3 saatlik) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Geometri Desi (12. Sınıflar) Öğretim Progamı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Batı Müziği Çalgı Toplulukları (11. ve 12. sınıf) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Drama Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Türk Müziği Çalgı Toplulukları [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Ortaöğretim 1, 2 ve 3. Yabancı Dil Arapça Dersi (9-12. Sınıflar) Öğretim Programı ve Kurul Kararı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Hz. Muhammed´in Hayatı Dersi (9-12. Sınıflar) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Kur´an-ı Kerim Dersi (9-12. Sınıflar) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Temel Dinî Bilgiler Dersi (İslam, 1-2) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Hazırlık Sınıfı Türkçe Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Sosyal Bilimler Dersi (Hazırlık Sınıfı) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Sosyal Bilim Çalismalari Dersi (9, 10 ve 11. Sınıflar) Ögretim Programi [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Biyoloji Dersi (9, 10, 11 ve 12. Sınıflar) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Fizik Dersi (9, 10, 11 ve 12. Sınıflar) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Kimya Dersi (9, 10, 11 ve 12. Sınıflar) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Matematik Dersi (9, 10, 11 ve 12. Sınıflar) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Diksiyon ve Hitabet Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Demokrasi ve İnsan Hakları Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı İngilizce Dersi (9, 10, 11 ve 12. Sınıflar) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Sosyal Bilimler Lisesi Sosyoloji (1-2) Dersi Öğretim Programları [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı İslam Kültür ve Medeniyeti Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı İmam Hatip ve Anadolu İmam Hatip Lisesi Mesleki Uygulama Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı İmam Hatip ve Anadolu İmam Hatip Lisesi Tefsir Okumaları Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Türk Dili ve Edebiyatı Dersi (9, 10, 11 ve 12. Sınıflar) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

Sayfayı Paylaş