1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Ortaöğretim Öğretim Programlarını Indir

Konusu 'Eğitim Download' forumundadır ve YoRuMSuZ tarafından 9 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.362
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.873 ÇTL
    Ortaöğretim bölümü Öğretim Programlarını aşağıdaki listeden indirebilirsiniz. Tüm derslerin öğretim programı eklenmiştir.

Bölüm 1

Öğretim Kademesi Program Adı İndir
    Ortaöğretim Programı Araştırma Teknikleri Dersi (10. Sınıf) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Beden Eğitimi (9-12. Sınıflar) Ögretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Astronomi ve Uzay Bilimleri Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Bilgi Kuramı Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Bilgi ve İletişim Teknolojisi Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Coğrafya Dersi(9-12.Sınıflar) Öğretim Programı(Değişiklik) [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Çağdaş Türk ve Dünya tarihi Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Dil ve Anlatım Dersi (9-12.Sınıflar) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Dersi (9-12. Sınıflar) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Ekonomi Dersi Öğretim Programı ve Kurul Kararı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Felsefe Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Fen Bilimleri Dersi (9-10. Sınıflar) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Fizik Dersi 11.Sınıf Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Fizik Dersi 12. Sınıf Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Geometri Dersi (11. Sınıflar) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Girişimcilik Dersi Öğretim Programı ve Kurul Kararı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Görsel Sanatlar Dersi (9-12.Sınıflar) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Ortaöğretim İngilizce Dersi (Hazırlık, 9-12. Sınıflar) Öğretim Programları [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı İstatistik Dersi (11. Sınıf) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı İşletme Dersi Öğretim Programı ve Kurul Kararı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı İtalyanca Dersi(Hazırlık, 9, 10 ve 11. Sınıflar) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Mantık Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Matematik Dersi (9-12.Sınıflar) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Müzik Dersi(9-12. Sınıflar) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Proje Hazırlama Dersi Öğretim Programı(25.09.2006/371 sayılı Kurul Kararı) [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Psikoloji Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Sağlık Bilgisi Dersi (9. Sınıf) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Sanat Tarihi Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Sosyal Etkinlik Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Sosyoloji Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı T. C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Tarih Dersi 10.Sınıf Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Tarih Dersi 11. Sınıf Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Tarih Dersi 9.Sınıf Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Trafik ve İlkyardım (12. Sınıf) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Türk Edebiyatı (9-12.Sınıflar) Dersi Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Uluslararası Bakalorya Bilgi Kuramı Dersi Öğretim Programı(23.10.2000/389 sayılı Kurul Kararı) [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Uluslararası İlişkiler Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Yönetim Bilimi Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Kanun Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Antrenman Bilgisi [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Bağlama Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Batı Müziği Koro Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Batı Müziği Tarihi Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Beden Eğitimi Bilimine Giriş [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Beden Eğitimi ve Spor Tarihi [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Bilişim Destekli Müzik Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Bireysel Ses Eğitimi Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Çağdaş Dünya Sanatı Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Çalgı Bakım ve Onarımı Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Desen Çalışmaları Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Eğitsel Oyunlar [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Estetik Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Flüt Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Geleneksel Türk Müziği Tarihi Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Gitar Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Grafik Tasarım Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı İki Boyutlu Sanat Atölye Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı İnsan Anatomisi [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.362
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.873 ÇTL
    Bölüm 2

Öğretim Kademesi Program Adı İndir
    Ortaöğretim Programı Keman Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Kontrbas Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Müze Eğitimi Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Müziğe Giriş Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Müzik Biçimleri Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Müziksel İşitme, Okuma ve Yazma Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Özel Alan Çalışması Dersi 11 ve 12. Sınıf Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Piyano Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Ritim Eğitimi ve Dans [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Sanat Eserlerini İnceleme Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Spor Dersi [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Spor Fizyolojisi [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Spor Kazalarından Korunma [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Spor Masajı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Spor Organizasyonu [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Spor Psikolojisi [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Spor Sosyolojisi [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Spor Tesisleri ve Malzeme Bilgisi [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Spor ve Beslenme [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Temel Spor Eğitimi [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Türk Müziği Koro Eğitimi Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Türk Resim, Heykel Sanatı Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Türk Spor Tarihi [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Ut Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Üç Boyutlu Sanat Atölye Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Viyola Dersi (9-12. Sınıflar) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Viyolonsel Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Eğitim Psikoloji Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Eğitim Sosyolojisi Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Öğretim İlke ve Yöntemleri Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Öğretmenlik Mesleğine Giriş Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Türk Eğitim Tarihi Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Ortaöğretim Rehberlik ve Yönlendirme Dersi (9-12. Sınıflar) Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Biyoloji Dersi (11. Sınıf 2 ders saati) Öğrtim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Biyoloji Dersi (11. Sınıf 4 ders saati) Öğrtim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Biyoloji Dersi (12. Sınıf 2 ders saati) Öğrtim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Biyoloji Dersi (12. Sınıf 3 ders saati) Öğrtim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Ortaöğretim Fransızca Dersi (Hazırlık, 9-12. Sınıflar) Öğretim Programları [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Ortaöğretim Almanca Dersi (Hazırlık, 9-12. Sınıflar) Öğretim Programları [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Sosyal Bilimler Lisesi Osmanlı Türkçesi Dersi (10,11 ve 12. Sınıflar) Öğretim Programları [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Kimya Dersi (11. sınıf 2 saatlik) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Kimya Dersi (11. sınıf 4 saatlik) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Kimya Dersi (12. sınıf 2 saatlik) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Kimya Dersi (12. sınıf 3 saatlik) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Geometri Desi (12. Sınıflar) Öğretim Progamı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Batı Müziği Çalgı Toplulukları (11. ve 12. sınıf) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Drama Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Türk Müziği Çalgı Toplulukları [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Ortaöğretim 1, 2 ve 3. Yabancı Dil Arapça Dersi (9-12. Sınıflar) Öğretim Programı ve Kurul Kararı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Hz. Muhammed´in Hayatı Dersi (9-12. Sınıflar) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Kur´an-ı Kerim Dersi (9-12. Sınıflar) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Temel Dinî Bilgiler Dersi (İslam, 1-2) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Hazırlık Sınıfı Türkçe Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Sosyal Bilimler Dersi (Hazırlık Sınıfı) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Sosyal Bilim Çalismalari Dersi (9, 10 ve 11. Sınıflar) Ögretim Programi [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Biyoloji Dersi (9, 10, 11 ve 12. Sınıflar) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Fizik Dersi (9, 10, 11 ve 12. Sınıflar) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Kimya Dersi (9, 10, 11 ve 12. Sınıflar) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Matematik Dersi (9, 10, 11 ve 12. Sınıflar) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Diksiyon ve Hitabet Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Demokrasi ve İnsan Hakları Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı İngilizce Dersi (9, 10, 11 ve 12. Sınıflar) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Sosyal Bilimler Lisesi Sosyoloji (1-2) Dersi Öğretim Programları [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı İslam Kültür ve Medeniyeti Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı İmam Hatip ve Anadolu İmam Hatip Lisesi Mesleki Uygulama Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı İmam Hatip ve Anadolu İmam Hatip Lisesi Tefsir Okumaları Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaöğretim Programı Türk Dili ve Edebiyatı Dersi (9, 10, 11 ve 12. Sınıflar) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

Sayfayı Paylaş