1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Ortaokul Öğretim Programlarını Indir

Konusu 'Eğitim Download' forumundadır ve YoRuMSuZ tarafından 9 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.329
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.728 ÇTL
    Aşağıdaki listeden tercihinize göre Ortaokul Öğretim Programlarını indirebilirsiniz. Tablonun sağ tarafındaki İndire yazan linklere tıklayarak ihtiyacınız olan öğretim programını bilgisayarınıza indirebiirsiniz.

Öğretim Kademesi Program Adı İndir
    Ortaokul Programı Kur´an-ı Kerim Dersi (5-8. Sınıflar) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaokul Programı Hz. Muhammed´in Hayatı Dersi (5-8. Sınıflar) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaokul Programı Matematik Uygulamaları Dersi(5, 6, 7 ve 8. Sınıflar) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaokul Programı Yaşayan Diller ve Lehçeler Dersi (Kürtçe) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaokul Programı Yaşayan Diller ve Lehçeler Dersi (Adığece ve Abazaca; 5, 6, 7 ve 8. Sınıflar) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaokul Programı Yazarlık ve Yazma Becerileri Dersi ( 5, 6, 7 ve 8. Sınıflar) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaokul Programı Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi ( 5, 6, 7 ve 8. Sınıflar) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaokul Programı Temel Dinî Bilgiler Dersi ( İslam, 1-2) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaokul Programı Temel Dinî Bilgiler Dersi (İslam; 5, 6, 7 ve 8. Sınıflar) Öğretim Programı (İmam Hatip Ortaokulu) [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaokul Programı Drama Dersi (5 ve 6. Sınıflar) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaokul Programı Zekâ Oyunları Dersi (5, 6, 7 ve 8. Sınıflar) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaokul Programı Okuma Becerileri Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaokul Programı Bilim Uygulamaları Dersi (5, 6, 7 ve 8. Sınıflar) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaokul Programı Matematik Dersi (5, 6, 7 ve 8. Sınıflar) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaokul Programı Seçmeli Hukuk ve Adalet Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaokul Programı Beden Eğitimi ve Spor Dersi (5, 6, 7 ve 8. Sınıflar) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaokul Programı Yaşayan Diller ve Lehçeler Dersi (Lazca 5, 6, 7 ve 8.Sınıf) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaokul Programı Spor ve Fiziki Etkinlikler Dersi (5, 6, 7 ve 8. Sınıflar) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaokul Programı Medya Okuryazarlığı Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaokul Programı Görsel Sanatlar Dersi (5, 6, 7 ve 8. sınıflar) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaokul Programı Yaşayan Diller ve Lehçeler Dersi (Gürcüce; 5, 6, 7 ve 8. Sınıflar) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaokul Programı Rehberlik ve Kariyer Planlama Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaokul Programı Latin Alfabesine Göre Hazırlanan Adıgece (5, 6, 7 ve 8. Sınıflar) Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Ortaokul Programı Çevre Eğitimi Dersi Öğretim Programı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

Sayfayı Paylaş