1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Ortaokul Öğretim Programlarını Indir

Konusu 'Eğitim Download' forumundadır ve YoRuMSuZ tarafından 9 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. YoRuMSuZ

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    8.754
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    17.817 ÇTL
    Aşağıdaki listeden tercihinize göre Ortaokul Öğretim Programlarını indirebilirsiniz. Tablonun sağ tarafındaki İndire yazan linklere tıklayarak ihtiyacınız olan öğretim programını bilgisayarınıza indirebiirsiniz.

Öğretim Kademesi Program Adı İndir
    Ortaokul Programı Kur´an-ı Kerim Dersi (5-8. Sınıflar) Öğretim Programı İndir
    Ortaokul Programı Hz. Muhammed´in Hayatı Dersi (5-8. Sınıflar) Öğretim Programı İndir
    Ortaokul Programı Matematik Uygulamaları Dersi(5, 6, 7 ve 8. Sınıflar) Öğretim Programı İndir
    Ortaokul Programı Yaşayan Diller ve Lehçeler Dersi (Kürtçe) Öğretim Programı İndir
    Ortaokul Programı Yaşayan Diller ve Lehçeler Dersi (Adığece ve Abazaca; 5, 6, 7 ve 8. Sınıflar) Öğretim Programı İndir
    Ortaokul Programı Yazarlık ve Yazma Becerileri Dersi ( 5, 6, 7 ve 8. Sınıflar) Öğretim Programı İndir
    Ortaokul Programı Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi ( 5, 6, 7 ve 8. Sınıflar) Öğretim Programı İndir
    Ortaokul Programı Temel Dinî Bilgiler Dersi ( İslam, 1-2) Öğretim Programı İndir
    Ortaokul Programı Temel Dinî Bilgiler Dersi (İslam; 5, 6, 7 ve 8. Sınıflar) Öğretim Programı (İmam Hatip Ortaokulu) İndir
    Ortaokul Programı Drama Dersi (5 ve 6. Sınıflar) Öğretim Programı İndir
    Ortaokul Programı Zekâ Oyunları Dersi (5, 6, 7 ve 8. Sınıflar) Öğretim Programı İndir
    Ortaokul Programı Okuma Becerileri Dersi Öğretim Programı İndir
    Ortaokul Programı Bilim Uygulamaları Dersi (5, 6, 7 ve 8. Sınıflar) Öğretim Programı İndir
    Ortaokul Programı Matematik Dersi (5, 6, 7 ve 8. Sınıflar) Öğretim Programı İndir
    Ortaokul Programı Seçmeli Hukuk ve Adalet Dersi Öğretim Programı İndir
    Ortaokul Programı Beden Eğitimi ve Spor Dersi (5, 6, 7 ve 8. Sınıflar) Öğretim Programı İndir
    Ortaokul Programı Yaşayan Diller ve Lehçeler Dersi (Lazca 5, 6, 7 ve 8.Sınıf) Öğretim Programı İndir
    Ortaokul Programı Spor ve Fiziki Etkinlikler Dersi (5, 6, 7 ve 8. Sınıflar) Öğretim Programı İndir
    Ortaokul Programı Medya Okuryazarlığı Dersi Öğretim Programı İndir
    Ortaokul Programı Görsel Sanatlar Dersi (5, 6, 7 ve 8. sınıflar) Öğretim Programı İndir
    Ortaokul Programı Yaşayan Diller ve Lehçeler Dersi (Gürcüce; 5, 6, 7 ve 8. Sınıflar) Öğretim Programı İndir
    Ortaokul Programı Rehberlik ve Kariyer Planlama Dersi Öğretim Programı İndir
    Ortaokul Programı Latin Alfabesine Göre Hazırlanan Adıgece (5, 6, 7 ve 8. Sınıflar) Öğretim Programı İndir
    Ortaokul Programı Çevre Eğitimi Dersi Öğretim Programı İndir

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş