Ortaokul Öğretim Programlarını Indir

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Takım
GALATASARAY
Aşağıdaki listeden tercihinize göre Ortaokul Öğretim Programlarını indirebilirsiniz. Tablonun sağ tarafındaki İndire yazan linklere tıklayarak ihtiyacınız olan öğretim programını bilgisayarınıza indirebiirsiniz.

Öğretim Kademesi Program Adı İndir
Ortaokul Programı Kur´an-ı Kerim Dersi (5-8. Sınıflar) Öğretim Programı İndir
Ortaokul Programı Hz. Muhammed´in Hayatı Dersi (5-8. Sınıflar) Öğretim Programı İndir
Ortaokul Programı Matematik Uygulamaları Dersi(5, 6, 7 ve 8. Sınıflar) Öğretim Programı İndir
Ortaokul Programı Yaşayan Diller ve Lehçeler Dersi (Kürtçe) Öğretim Programı İndir
Ortaokul Programı Yaşayan Diller ve Lehçeler Dersi (Adığece ve Abazaca; 5, 6, 7 ve 8. Sınıflar) Öğretim Programı İndir
Ortaokul Programı Yazarlık ve Yazma Becerileri Dersi ( 5, 6, 7 ve 8. Sınıflar) Öğretim Programı İndir
Ortaokul Programı Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi ( 5, 6, 7 ve 8. Sınıflar) Öğretim Programı İndir
Ortaokul Programı Temel Dinî Bilgiler Dersi ( İslam, 1-2) Öğretim Programı İndir
Ortaokul Programı Temel Dinî Bilgiler Dersi (İslam; 5, 6, 7 ve 8. Sınıflar) Öğretim Programı (İmam Hatip Ortaokulu) İndir
Ortaokul Programı Drama Dersi (5 ve 6. Sınıflar) Öğretim Programı İndir
Ortaokul Programı Zekâ Oyunları Dersi (5, 6, 7 ve 8. Sınıflar) Öğretim Programı İndir
Ortaokul Programı Okuma Becerileri Dersi Öğretim Programı İndir
Ortaokul Programı Bilim Uygulamaları Dersi (5, 6, 7 ve 8. Sınıflar) Öğretim Programı İndir
Ortaokul Programı Matematik Dersi (5, 6, 7 ve 8. Sınıflar) Öğretim Programı İndir
Ortaokul Programı Seçmeli Hukuk ve Adalet Dersi Öğretim Programı İndir
Ortaokul Programı Beden Eğitimi ve Spor Dersi (5, 6, 7 ve 8. Sınıflar) Öğretim Programı İndir
Ortaokul Programı Yaşayan Diller ve Lehçeler Dersi (Lazca 5, 6, 7 ve 8.Sınıf) Öğretim Programı İndir
Ortaokul Programı Spor ve Fiziki Etkinlikler Dersi (5, 6, 7 ve 8. Sınıflar) Öğretim Programı İndir
Ortaokul Programı Medya Okuryazarlığı Dersi Öğretim Programı İndir
Ortaokul Programı Görsel Sanatlar Dersi (5, 6, 7 ve 8. sınıflar) Öğretim Programı İndir
Ortaokul Programı Yaşayan Diller ve Lehçeler Dersi (Gürcüce; 5, 6, 7 ve 8. Sınıflar) Öğretim Programı İndir
Ortaokul Programı Rehberlik ve Kariyer Planlama Dersi Öğretim Programı İndir
Ortaokul Programı Latin Alfabesine Göre Hazırlanan Adıgece (5, 6, 7 ve 8. Sınıflar) Öğretim Programı İndir
Ortaokul Programı Çevre Eğitimi Dersi Öğretim Programı İndir

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.