Oscarlı güzel angelına jolıe, oyunculuğu bırakmayı düşünüyor!...

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Katılım
22 Şbt 2008
Mesajlar
35,227
Beğeniler
7,077
Şehir
TÜRKİYE
#1
Angelina Jolie, çocuklarını iyi yetiştirmenin en büyük hedefi olduğunu belirterek, "Çok uzun süre oyunculuk yapabileceğimi düşünmüyorum. Çünkü çocuk yetiştirmek büyük sorumluluk istiyor" dedi.


BBC’ye konuşan Jolie, 6 çocuğuyla yaşantıları ve sinemadaki geleceğine ilişkin düşüncelerine ilişkin ilginç açıklamalarda bulundu.


Maddox, Zahara ve Pax adlı çocukları evlatlık alan ve aktör Brad Pitt ile Shiloh Nouvel, Vivienne Marcheline ve Knox Leon isimli 3 bebeği bulunan Jolie, "Pek çok şeye şimdiden hazırım. Beyazperdeden yavaş yavaş ayrılmak ve bir gün büyükanne olmak gibi..."sözleriyle planlarını aktardı.


Son olarak "The Changeling" adlı yapımda rol alan 33 yaşındaki yıldız, Şubat ayına kadar çalışmayı, sonra 1 yıl süreyle herhangi bir projede yer almamayı düşündüğünü de söyledi. Jolie, bu 1 yıllık aradan sonra 3 yılda bir aynı biçimde sinemaya 1’er yıllık aralar vermeyi düşündüğünü ifade etti.Çocuklarının kendisi için büyük önem taşıdığını da vurgulayan Jolie, onlara düşkünlüğünü de, "Kuşkusuz çocuk yetiştirmek büyük sorumluluk istiyor. Bize ihtiyaçları var" sözleriyle dile getirdi.


Oyunculuktan büyük zevk aldığını da belirten sanatçı, "Bu harika ama herşeyin bir zamanı var, dönemi var" dedi.
 

Benzer konular

Top