1. ÇeReZFoRuM - yeni katılımcılar ve yöneticiler...
  Kendisi dışında 5 katılımcı ve kurallara uyan üye (sürekli devam eden) kazandıranlar ADMİN veya ADMİNE yetkisiyle forum yönetim kadrosunda yer alabilir. Amaç forumda hareketlilik sağlamaktır...Duyuru 31 Mart'a kadar geçerlidir.

ÖSS puan hesaplama siteleri

Konusu 'Öğrenci Salonu' forumundadır ve Misafir Üye tarafından 16 Haziran 2008 başlatılmıştır.

 1. Misafir Üye

  Misafir Üye Usta

  Katılım:
  9 Ekim 2006
  Mesajlar:
  601
  Beğenileri:
  3
  Ödül Puanları:
  630
  Banka:
  76 ÇTL
  [​IMG]

  [​IMG]

  İşte Öss puanınızı hesaplayabileceğiniz bazı siteler:

  [​IMG]

  Doğru tercih


  İstanbul Kültür Üniversitesi’nin bilimsel desteği ile hazırlanan dogrutercih.com Öss öğrencilerinin vazgeçilmezleri arasına girmiş bulunmakta. İşte Doğru Tercih’in tahmini Öss puan hesaplama aracı

  [​IMG]

  Uğur TV

  [​IMG]

  Kültür

  Kültür Dersanesi’nin web sitesi takip ettiğim kadarıyla güncel kalmaya büyük bir önem veriyor. Dersanenin anasayfası şu anda Öss ve Yds puan hesaplama modülüne yöneltilmiş durumda. Puan hesaplamak için ideal sayfalardan birisi bu bence.

  [​IMG]

  Sanal Dersane

  Sanaldersane.com’un açılan puanmatik sayfasında ağırlıklı orta öğretim başarı puanınızı(AOBP) hesaplatarak öss yerleştirme puanlarınıza da erişebilirsiniz.

  [​IMG]

  Sabah Gazetesi

  Ulusal gazetelerimizden Sabah da bu konuya el atmış ve 2008 öss puanınızı hesaplayabileceğiniz böyle bir sayfa oluşturuvermiş.

  Oss-lgs.com

  Bir matematik öğretmeni tarafından hazırlanan sitedeki bu sayfa öss puan hesaplama araçları arasındaki alternatiflerden biri olabilir.
   

Sayfayı Paylaş