Otomatik Etiket Oluşturucu

Takım
GALATASARAY
Arkadaşlar artık forumda başlıklara göre etiketler otomatik olarak oluşturulacak. Bu yüzden lütfen başlıklarda biraz daha dikkatli olalım. Gereksiz karakterlerin kullanılması tabii ki dezavantaj.

Aslında mantığınız şu olmalı. Google de arama yapan biri olarak düşünürseniz kendinizi hangi başlığın daha açıklayıcı ve hedefe ulaşmada etkili olabileceğini zaten mantığınızla bulursunuz.

Ayrıca otomatik oluşturulan etiketler dışında eğer konu içinde özellikle vurgulanmasını istediğiniz kelimeler varsa etiketlere ekleyebilirsiniz. Bu çok daha güzel olacaktır.

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
evet az önce farkettim...konu otomatik olarak etiket olusturdu..baslıktaki kelimelerden.güzel bi uygulama.bazen unutulabiliyor etiket eklemek...

Her zaman Daha iyisi olsun diye çalışan adminime sonsuz tesekkürler:P

Hazangülü

Forum Onuru
ben bayadir her baktigim konuya surekli etiket duzenliyordum ve tesekkürler diyorummmm

Takım
GALATASARAY
Yine de eklediğimiz konuya ait birkaç kelemie ekleyebilirsiniz arkadaşlar. Konu içinde geçen ancak başlıkta yer almayan, fakat arama sonuçlarında özellikle çıkmasını istediğiniz sözcükleri eklemenizde yarar var.

Safir

Özel Üye
Özel üye
Çoğu zaman unuttuğum bazen de üşendiğim :P bir şeydi, iyi olmuş.

Ya çok teşekkürler çok ii olmuş.Allah razı olsun:D yahu üşencime konu bile açmıyodum:v:v