1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Oturtan Çocuk

Konusu 'Fıkra' forumundadır ve Hazangülü tarafından 9 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

1. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    991 ÇTL
    ßir çocuk ona ne denirse hemen cevabını verip insanları oturtuyo_Onun için hiç kimse çocuğa bişe dememeye çalışıyo.Bir gün anne babası çocuğu dedesine yollıycaktır.Taxi çağırıp taxi şöförüne bu çocukla hiç konuşma der sonra pişman olursun.Taxici okeyler.Yolda giderken çocuğun canı sıkılır şöförü konuşturmak için elinden geleni yapar.Başlar konuşmaya"Benim annem doktor olsa babam avukat olsa ben işçi olurdum, Babam çiftçi annem öğretmen olsa ben mimar olurdum,Annem sekreter babam tekstilci olsa ben şöle olurdum , Babam fırıncı olsa annen eczacı ben böle olurdum... Ağzı hiç durmaz."Annem terzi babam kaymakam olsa ben şöle olurdum....Hep böyle gider.En sonunda taxi şöförü sinirlenir ve " Annen o.o.sp.u baban p.z.w.nk olsa sen ne olurdun demiş.[Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Çocuk"TAXİ ŞÖFÖRÜ

Alinti

2. Mavi Gül
    Avare

Mavi Gül ѕση_¢ıqℓıк Özel üye

Beğenileri:
    375
    Ödül Puanları:
    3.730
    Yer:
    Misafir Sevmez
    Banka: