1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

öyle geçti zaman....

Konusu 'Okunası Yazılar' forumundadır ve alemdar tarafından 20 Şubat 2011 başlatılmıştır.

1. alemdar
    Cesur

alemdar Öyle bir geçer zaman ki! V.I.P

Beğenileri:
    2.528
    Ödül Puanları:
    6.330
    Yer:
    ATAMIZIN ŞEHRİNDEN
    Banka:
    3.893 ÇTL
    Aramızdaki anahtar sözcük sevgiydi.. Öyle emindim ki, iki küçük kız ve anneleri, kanatlarını gizliyordu. Oysa naklen yaşıyorduk o sırada. Tüm cennet bizi izliyordu. Yeryüzünün en derin yerine göm beni, gökyüzünün en üst katıdında ağırla, siyahı arıyor beyaz, pembeyi arıyor mavi. Ben seni arıyorum, cennetin şarkılarında, bağırıyorum çığlık çığlığa.... Çok eski bir şarkı çalıyordu radyoda... Carl Vanesco'dan lamento, lise yıllarına döndüm bir an.. İnandığım bir tılsım vardı(sanki o kadında) şarkı (da) cennetten geliyordu sanki. Tütsülenmiş bir zamanın parçasıydım.(parçasındaydım)Kahvemin her yudumunda, yaşamayı çektim iliklerime.. Hayat çocuklar için oyundu da, bizler için haritasız bir yolculuktu aslında..Çocukların sevinçlerinden dünya kurmayı amaçlasak, nasılda güzel olurdu yaşamak..Yıllar öncesinden kalan tat, damağıma bulaşmıştı. Bir piyanonun tuşları geziniyordu ruhumda. Şarkıların içinde unutulmuş anıların ortasındaydım sanki. Buğulu camım, şölenim, burnumda tütüp, hangi yana koştuğumu bilmediğim. İlk aşkım, sürgünüm, baş belam. En gizli kelimelerim. Kimyami biyolojim, hesapsız kavuşmalarım. Bütün sokaklar, geçmişe çıkıyordu o anda. Kendime uzaktım artık,....yakın... Kokusunu içime çektim bir an, lise yıllarından kalan bir sevdanın kokusuydu bu, kesinlikle tanıyordum. Eski bir kitabın sayfasını araladım yeniden. Sararmış sayfalardaki iki satır geldi aklıma.. Ağlarken fon müziğim ol,(emziğim). Sevdadaki altın bileziğim, giderken gölgeni bırak, ruhunu. Naklen yaşıyorduk o anda. Tüm cennet bizi izliyordu.............. Sen ve şen kalın.. EMİ......

2. AHSEM

AHSEM ....EnDl-LeS....

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    ÖGRENCİ
    Banka:
    16 ÇTL
    vaaayyy!!!
    sen neymissin beee :)

3. alemdar
    Cesur

Beğenileri:
    2.528
    Ödül Puanları:
    6.330
    Yer:
    ATAMIZIN ŞEHRİNDEN
    Banka:
    3.893 ÇTL

Beğenmene sevindim... Yorumun için teşekkürler... :)

4. SAHRA_BUSE
    No Mood

SAHRA_BUSE MiKRoSKoBiKCaNLı Özel üye

Beğenileri:
    3.793
    Ödül Puanları:
    8.080
    Banka:
    728 ÇTL
    çok güzel.. kalemine yüreğine sağlık.. :P

5. alemdar
    Cesur

Beğenileri:
    2.528
    Ödül Puanları:
    6.330
    Yer:
    ATAMIZIN ŞEHRİNDEN
    Banka:
    3.893 ÇTL

Teşekkürler, güzel yorumun için...

6. AHSEM

AHSEM ....EnDl-LeS....

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    ÖGRENCİ
    Banka:
    16 ÇTL
    begenmez olurmuyum hiç hakken muhteşem yazmışsın.. :)

aynı şekilde diğerleride öylee ;)

Sayfayı Paylaş