1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

öyle özledim ki

Konusu 'Okunası Yazılar' forumundadır ve alemdar tarafından 24 Aralık 2012 başlatılmıştır.

1. alemdar
    Cesur

alemdar Öyle bir geçer zaman ki! V.I.P

Beğenileri:
    2.533
    Ödül Puanları:
    6.330
    Yer:
    ATAMIZIN ŞEHRİNDEN
    Banka:
    3.898 ÇTL
    Duruşunu. bakışını, seslenişini, adamlığını, babayiyitliğini, merhametini, inancını, dürüstlüğünü, vesaire, vesaire... Yaz yaz bitmez...
    Hani çoğumuz deriz ya (anne, baba veya bir değerli büyüğünü, küçüğünü kaybeden / ler) Yaşasaydı gölgesi yeterdi... Başka bir şey istenmez...
    Belki o zamanlar farkında değildim, kim bilir. (17 yaş ) Meğer babam arkamda koca bir dağ imiş... Meğer benim koruyucu kalkanım, benim hayata dik duruşum imiş... Bunu şimdilerde daha da iyi anlıyorum. Bana yeri geldimi arkadaş, yeri geldimi bir sırdaş, yeri geldimi bir baba oldun. Ne yapması gerektiğni çok iyi bilen bir adamdı babam.
    Koca yürekli, cesur yürekli...
    Onu kaybetmenin acısı tarifsizdi. Enkaz altında kalmış bir deprem zede gibiydim... Uzun bir süre kurtarılmayı bekleyen...
    Çok zordu çok. Bir de ailenin tek erkek evladıydım. Bir anda her şey üzerime üzerime...
    Tamda yaşama atılmaya az bir zaman kala, daha askerliğe uğurlanışımı bile yaşayamadan gitti, babam...
    Yokluğuna hiç alışamadım. (o yüreğimde yaşıyor)
    Tanıyan herkesin övgüyle bahsettiği önem verdiği asil insandı o. Bulunduğu yerin, mahallenin, babası, dayısı, evladı, iyilik kahramanıydı o... Hep onu örnek almaya çalıştım. Her ne kadar kişilerin kendine has özellikleri olsa da çoğu özelliğim babamdan dır.
    Canım babam, seni çok ama çok özlüyorum. Elimden geldiğince, dilim döndüğünce hep ruhuna YASİN okuyorum (ALLAH kabul etsin inşallah) Sana yetmez satırlar biliyorum. Ama nacizane duygularımı beyaz sayfalara dökmek geldi içimden. Haykırmak istedim usulca...
    Bunu yapabildiğim yer burası. Duygularımın içimde kalarak, ya da boşluğa haykırarak yok olmasına içim elvermiyor, vermezde. Bende bu nedenle paylaşmayı seçtim. İnan bana çok değerli ve anlayışlı insanlarla paylaşıyorum... Sen benim kıymetlim sin... Canım babam. Biliyorum sende benim için dualar ediyorsun. Ve biliyorum bir gün güzellikler içinde kavuşacağız inşallah.
    Seni bir ikşi satırla bu küçük sayfalara sığdıramam, babam dağ gibi adam. Duruşun yeterdi senin duruşun...
    Seni çok özledim babam. Öylesi duygular içinde yoğruluyorum ki... Sen yanımda olsaydın, var ya işte o zaman uzaklar yakındı, zorlar kolaydı. Canım babam.

(Tüm sevdiklerinizle uzun bir ömür geçirmeniz dileğiyle. Sen ve şen kalın. EMİ.)

2. SAHRA_BUSE
    No Mood

SAHRA_BUSE MiKRoSKoBiKCaNLı Özel üye

Beğenileri:
    3.798
    Ödül Puanları:
    8.080
    Banka:
    733 ÇTL
    çok güzel.. her insanın babasına haykıracağı duygular bunlar..
    babam büyükbabamı kaybettiğinde.. ben şimdi çocukluğumu yitirdim ve büyüdüm işte demişti..
    onların yokluğu apayrı bişey eksik demek bile yetersiz kalır..

3. Çağlayağmur
    Hoşgörülü

Çağlayağmur ... Süper Moderatör

Beğenileri:
    4.415
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    794 ÇTL
    Evin direği onun varlığı yeter Allah hayatını yitiren tüm babalara rahmet eylesin,yaşayanlarada sağlıklı önürler versin. alemdar yüregine sağlık.

4. HAYAL__

HAYAL__ * kaLp gözüyLe *

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    1.880
    Yer:
    İstanbul
    Banka:
    10 ÇTL
    Bir yandan gurur duyulası bir atıf , dilimiz elimiz oldun
    ; yüreğine sağlık....bir yandan da içimi burkan bir yazı....Allah Rahmet Eylesin

5. alemdar
    Cesur

Beğenileri:
    2.533
    Ödül Puanları:
    6.330
    Yer:
    ATAMIZIN ŞEHRİNDEN
    Banka:
    3.898 ÇTL

amin.

6. -araz-
    Ayyaş

-araz- EYVALLAH... V.I.P

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    3.980
    Banka:
    439 ÇTL
    Alllah rahmetlerini üzerine yağdırsın alemdar...

7. alemdar
    Cesur

Beğenileri:
    2.533
    Ödül Puanları:
    6.330
    Yer:
    ATAMIZIN ŞEHRİNDEN
    Banka:
    3.898 ÇTL

amin