Magazin Özcan Deniz James Bond'u Geçti

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,804
Beğeniler
6,470
Şehir
Seattle.
#1


Özcan Deniz'in geçen cuma vizyona giren ikinci filmi 'Evim Sensin', üç günde 247 bin kişi tarafından izlendi. Deniz'in ilk filmi 'Ya Sonra' ise ilk üç günde 207 bin kişiye ulaşmıştı.

BOND'U GEÇTİ

Kendi rekorunu kıran Deniz'in bir diğer başarısı da; 'Evim Sensin'in aynı gün vizyona giren James Bond filmi 'Skyfall'dan daha fazla izlenmesi. 'Skyfall' ilk üç günde 155 bin kişiye ulaştı.

"BOND'U GEÇTİĞİMİZ İÇİN ÖZÜR DİLERİZ"

Yönetmenliğini üstlendiği ikinci filmi 'Evim Sensin'de eski sevgilisi Fahriye Evcen'le kamera karşısına geçen Özcan Deniz, Bursa Kent Meydanı AVM'deki Avşar Sinemalarında yapılan gala öncesi gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Aşkın herkesin hayatında yaşadığı ortak duygu olduğunu vurgulayan Deniz, "İki filmim de aşk üzerine oldu. Tesadüf denk geldi. Ancak bundan sonraki filmlerim başka birlikte başka duyguları da içerebilir" dedi.

Filminin senaryosunun kendisine ait olmadığını yalnızca uyarlama yaptığını belirten Deniz, "Kasımda Aşk Başkadır, Kore uyarlaması bir film. Bizim de filmlerimizi başka ülkeler uyarlama yapabiliyor. Kore, Japonya Çin, ve Türkiye, hikaye anlamında zengin ülkeler. Bunda abartılacak bir durum yok. Bizler de temelini bozmadan uyarlıyor ve oynuyoruz. Bu dünyada normal karşılanan bir durum" diye konuştu.

Galaya katılmayan eski sevgilisi ve başrol oyuncusu Fahriye Evcen'le ilgili soruları yanıtsız bırakan Deniz, "Fahriye Evcen, filmin sahibi ve başrol oyuncusu. Filme en az bizim kadar önem ve değer veriyor. Diğer konuya gelince iş başka aşk başka" dedi.

Deniz, "Evim Sensin" filminin gişedeki başarısını, çekimlerinin bir bölümü Türkiye'de yapılan ve sinema tarihinin en uzun soluklu serisi olan James Bond'un son filmi Skyfall'ı geçmesiyle ilgili soruya karşılık gülümseyerek "Özür dileriz" yanıtını verdi.

 

Benzer konular

Top