1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Özdilek FB Maçında Neden Güldü

Konusu 'Fenerbahçe' forumundadır ve Paradoks ~ tarafından 1 Kasım 2012 başlatılmıştır.

1. Paradoks ~

Paradoks ~ ... Elif ...

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    2.980
    Meslek:
    Yazılım mühendisi
    Yer:
    Konya
    Banka:
    114 ÇTL

Beşiktaş aşkı pekçok kişide, Mehmet, Feyyaz, Metin üçlüsünün sahalarda fırtınalar estirdiği dönemde onlar sayesinde başladı. Hem sahada, hemde özel hayatlarında efendi, saygılı ve sportmen üçlüden birisi Şifo Mehmet. Bu aralar
    MEDİCAL Park Antalyaspor teknik direktörlüğü yapıyor. Geçtiğimiz hafta oynadıklar FB maçının ardından sosyal medyada olay olan fotoğraf için pek çok şey söylendi, pek çok yakıştırma yapıldı. Ama o yine kendinden ödün vermedi ve gerekli açıklamayı yaptı. İşte Mehmet Özdilek'in fotoğraf ve gülmesiyle ilgili yaptığı açıklamalar:

"Aykut Kocaman, benim çok sevdiğim bir arkadaşım. İnsan olarak örnek göstereceğim bir arkadaşım. Sosyal medyada abes fikirler ortaya konulduğunu söylediler. Bunu üzülerek karşıladım. Sonuçta bir takım kazanacak, bir takım kaybedecek. Kaybeden bir takımın hocasına bu tür yakıştırmaları insani bulmuyorum. Orada suratımızda tebessüm oldu. Tabi ki Fenerbahçe gibi bir takımı yenerken ağlamayacağız, güleceğiz. Ama bunu farklı boyutlara çekip bizi alet etmeleri kırıcı oldu, hoş olmadı. Ne Aykut Kocaman öyle bir insan, ne de ben böyle bir insanım. Bu yüzden sosyal medyayı oldum olası tutmadım da sevmedim de."

Sayfayı Paylaş