1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Özge Özberk İle Kısa bi Röportaj

Konusu 'Sanatçılarla Röportajlar' forumundadır ve KıRMıZı tarafından 6 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

1. KıRMıZı
    Aşık

KıRMıZı TeK BaşıNa CUMHURİYET V.I.P

Beğenileri:
    4.781
    Ödül Puanları:
    11.580
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer:
    TÜRKİYE
    Banka:
    383 ÇTL
    'Canım Babam dizisinde başarılı oyunculuğu ile yine adından söz ettiren Özge Özberk, yeni evinde eşi Hayim Sadioğlu ve bir yaşındaki oğlu Leo ile Hafta Sonu objektifinin karşısına geçti. Leo nun doğumuyla bütün yaşamının değiştiğini anlatan Özberk, Bana anne demesini büyük bir heyecanla bekliyorum dedi

Anne olmak hayatında neleri değiştirdi?

Neleri değiştirmedi ki Ömür. Tarif edecek bir kelime hala bulamıyorum. Belki Leo anne demeye başlarsa anlatabilirim (gülüyor). Her şeye Bu diyor. Ağlarken, gülerken, sorarken… Leo nun doğumuyla beraber sadece onu düşünmeye başladım. Yemeyebilirim, uyumayabilirim ama onun için her şeyi yapabilirim.

Leo, annesine mi daha düşkün babasına mı?

Bir annecilik durumu var. İki haftadır Hayim de, Ne oluyor orada? Ben de babayım diyor (gülüyor).

Hayim Bey Musevi, bu aileler arasında bir sıkıntı yarattı mı?

Hiç yaratmadı. Bizimkiler Hayim i o kadar seviyor ki. Dürüst insan bulmak çok zor.

Din değiştirme konusu aranızda hiç konuşuldu mu?

Hayır, hiç konuşulmadı. Ailelerimizde çok iyi görüşüyor. Bayramlarda, önemli günlerde hep birbirini arar sorarlar.

"LEO'YU MUSEVİ YAZDIRDIK"

Peki Leo un dini ne olacak?

Babadan kaynaklı bir durum. Leo yu Musevi yazdırdık, tabii ileride kendisi bilir.

Daha Fazlası: Kelebek HaftaSonu Dergisinde:)

Röportaj: Ömür SABUNCUOĞLU

Sayfayı Paylaş