1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Magazin Özge Ulusoy: Çocuk istemediğim için evlenmiyorum

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve Papatya tarafından 7 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    5.863
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    5.549 ÇTL

Kanaltürk'te yayınlanan "2.Sayfa" programına konuk olan Özge Ulusoy, söz Hacı Sabancı ile olan ilişkisinden açılınca konuyu hemen değiştirdi.

Sunucunun "Evlilik var mı?" sorusuna açık açık "Yok, hiç öyle bir şey yok. Ufukta evlilik yok yeni televizyon projeleri var" diye cevap verdi.

"Evlilik dayatma gibi bir şey"

Özge Ulusoy sözlerine şöyle devam etti; "Evlilik bana belli bir yaştan sonra dayatmaymış gibi geliyor. Bir de belki benim talihsizliğim, yakın çevremde çok kötü ayrılıklara da şahit oldum, o yüzden de hiç acelesinin olduğunu düşünmüyorum. En doğru zamanda olmasını istiyorum.

"Şu an çocuk istemediğim için evlenmiyorum"

Bir de çocuk isteme meselesi var, şu an çocuk yapmak istemiyorum. Planlarımın arasında da öyle bir şey yok. Kariyerimde daha sağlam bir yer edinmek istiyorum."

Alıntıdır.

Sayfayı Paylaş