Özlediysen Gel Koynuma

Paradoks ~

... Elif ...
Katılım
6 Eyl 2011
Mesajlar
5,208
Beğeniler
70
Şehir
Konya
#1
Sarıl belime şöyle, sar yani kollarınla sıkıca, geldiğini hissedeyim. Dudaklarımız kenetlensin birbirine, sımsıcak yanalım soğuk kış gecesinde.

Kulağıma ne kadar özlediğini fısılda, sonra al kucağına, düşsün çiçekler elinden kapının önünde, götür beni gecelerin şehvetinin yaşandığı yere.

Önce boynumu öp mesela, kokla bedenimi, içine çek doya doya ve sanki bir daha hiç göremeyecekmişsin gibi…. Sonra sevişelim saatler boyu, terle birleşsin parfüm kokusu, yatak odasının duvarları aşkla çınlasın.

Sonra yıka sen beni, saçlarımı, yüzümü, akan makyajımı, bedenimi yıka. Kırmızı geceliğim yerine üşürüm diye kalın pijamalarımı giydir. Salondaki koltuğa sığalım birlikte, üstümüzde battaniye. Sen terlemezsin ama sen de altına gir ben üşümeyeyim diye…

Güzel bir film bulalım televizyonda, güzel bir çay demleyeyim sana, yanında biraz da mısır patlatırım belki, ayaklarımız değsin birbirine, gereksizce sıkış tıkış ama mutlu içimiz geçsin o koltukta.

Sonra uyanalım gecenin bir vakti, kapatıp ışıkları yatağımıza gidelim. Sen bacaklarını sar bacaklarıma, bedenimizi de sarıp sıkıca, uykuya dalalım.

Sabah olsun, gözümü açtığımda gözlerini göreyim. Neden beni seyrettiğini sorayım, “hasretten” de, gülümseyeyim. Dudağına usulca bir öpücük kondurayım, sana en güzel kahvaltıları hazırlayayım.

Sen beni ne kadar sevdiğini, bensiz geçen günlerin acısını anlat. Ben sana sensizliğin kalbimde açtığı yaraları göstereyim. Sonra kalk git işe, akşam olmasın bir türlü, günde kaç defa birbirimizi arayıp saçma sapan şeyler konuşalım.

Hava kararınca çalsın yine kapının zili, sen evine gel, sen bana gel gir usulca koynuma; ben sana zaten yıllar önce gelmiştim….

Candan Ünal
 

Benzer konular

Top