1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Özlediysen Gel Koynuma

Konusu 'Okunası Yazılar' forumundadır ve Paradoks ~ tarafından 13 Kasım 2012 başlatılmıştır.

1. Paradoks ~

Paradoks ~ ... Elif ...

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    2.980
    Meslek:
    Yazılım mühendisi
    Yer:
    Konya
    Banka:
    114 ÇTL
    Sarıl belime şöyle, sar yani kollarınla sıkıca, geldiğini hissedeyim. Dudaklarımız kenetlensin birbirine, sımsıcak yanalım soğuk kış gecesinde.

Kulağıma ne kadar özlediğini fısılda, sonra al kucağına, düşsün çiçekler elinden kapının önünde, götür beni gecelerin şehvetinin yaşandığı yere.

Önce boynumu öp mesela, kokla bedenimi, içine çek doya doya ve sanki bir daha hiç göremeyecekmişsin gibi…. Sonra sevişelim saatler boyu, terle birleşsin parfüm kokusu, yatak odasının duvarları aşkla çınlasın.

Sonra yıka sen beni, saçlarımı, yüzümü, akan makyajımı, bedenimi yıka. Kırmızı geceliğim yerine üşürüm diye kalın pijamalarımı giydir. Salondaki koltuğa sığalım birlikte, üstümüzde battaniye. Sen terlemezsin ama sen de altına gir ben üşümeyeyim diye…

Güzel bir film bulalım televizyonda, güzel bir çay demleyeyim sana, yanında biraz da mısır patlatırım belki, ayaklarımız değsin birbirine, gereksizce sıkış tıkış ama mutlu içimiz geçsin o koltukta.

Sonra uyanalım gecenin bir vakti, kapatıp ışıkları yatağımıza gidelim. Sen bacaklarını sar bacaklarıma, bedenimizi de sarıp sıkıca, uykuya dalalım.

Sabah olsun, gözümü açtığımda gözlerini göreyim. Neden beni seyrettiğini sorayım, “hasretten” de, gülümseyeyim. Dudağına usulca bir öpücük kondurayım, sana en güzel kahvaltıları hazırlayayım.

Sen beni ne kadar sevdiğini, bensiz geçen günlerin acısını anlat. Ben sana sensizliğin kalbimde açtığı yaraları göstereyim. Sonra kalk git işe, akşam olmasın bir türlü, günde kaç defa birbirimizi arayıp saçma sapan şeyler konuşalım.

Hava kararınca çalsın yine kapının zili, sen evine gel, sen bana gel gir usulca koynuma; ben sana zaten yıllar önce gelmiştim….

Candan Ünal

Sayfayı Paylaş