1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Özlüyorum...

Konusu 'DeNeMeLeR' forumundadır ve iLk_NuR tarafından 5 Ekim 2008 başlatılmıştır.

1. iLk_NuR

iLk_NuR Üstat

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    1.130
    Yer:
    meLekLerin arasından:)
    Banka:
    93 ÇTL
    Özlemek....

Düşündüğümüzde farkına varırız aslında ne çok şeyi özlediğimizin... Kimimiz çocukluğumuzu kimimiz geçliğimizi. Belki geçmiş yılları belki bugünü özlüyoruz... Dostlarımızı,anılarımızı biçok şeyi.

En çokta çocukluktaki masumluğumu özlüyorum. Tek derdimin oyun olduğu sadece oyuncak yada bi külah dondurma için ağladığım günlerimi. Dışarda arkadaşlarımla oynadığım saklambacı, körebeyi, yakar topu... Ettiğimiz küçük masum kavgaları özlüyorum, ağlarken günün yorgunluğuyla uyuyakaldığım şimdiki gibi boşişlerin yorgunluğu değil bu en güzel en tatlı en masum yorgunluk...

Okuldan eve geldiğimde mis gibi yemekleri taa kapının önünden ayıt edebilmeyi... Annem okulda naptın bakalım bugün dediğinde;hiç aynı işte boş bigündü değilde matematikten 5 aldım türkçeden yıldız aldım ali saçımı çekti öğretmene şikayet ettim diyebilmeyi....

Dizimdeki yaraları özlüyorum. Hani oyun oynarken düşüp kanattağım sonra yarabandıyla kapattığım o yarabandını kaldırırken hissettiğim acı var ya işte o acıyı özlüyorum... yaram kabuk bağladığında onu koparıp atmayı geriye kalan izi özlüyorumm... Bıktım artık yüreğimdeki yaraların izlerinden dizlerimdeki izleri geri istiyorumm

çOOOK özlüyOrummmmmm......

iLk_NuR

2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.354
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.771 ÇTL
    Kalemine, eline, yüreğine sağlık ilknur. Yine döktürmüşsün. Çok hoş bir yazı olmuş teşekkür ediyorum.... Ne kadar güzel anlatmışsın eskiye özlemi biran için ben de eskilere gittim. O masum kavgaları, dövüşleri, top peşinde bitkin düşünceye kadar koşmamızı, üstümüzü başımızı paralayıp annemizden azar işitişimizi, küçük şeylerle büyük mutluluklar yaşadığımız dönemleri .......

3. wien06

wien06 V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    4.480
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Viyana
    Banka:
    292 ÇTL
    O zamanlarda hep büyüklere bakarak biz ne zaman büyüyecegiz 18 yasina ne zaman girecegiz diye kendi kendimize hesap yapardik. Cocukluk iste hic düsünmezdikki zamanin su gibi akip gectigini simdilerde ise keske hic büyümeyip hep cocuk kalsaydik diye ic geciriyoruz.

Yazi icin cok tesekkürler Ilknur cocukluga özlemi cok güzel anlatmissin yüregine saglik.

4. iLk_NuR

iLk_NuR Üstat

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    1.130
    Yer:
    Banka:
    93 ÇTL
    ben teşekkür ederim begenmenize sevindim:)

5. (e)Mine

(e)Mine Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    wayyyyyyy ilknur sende neler varmış afferin sana çok güzel:D

6. iLk_NuR

iLk_NuR Üstat

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    1.130
    Yer:
    Banka:
    93 ÇTL
    yaa bak alt katımda oturuyorsun bide hakkımda bilmediğin şeylerde varmış dimi:)

7. dağcı

dağcı Üstat

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    1.130
    Banka:
    4 ÇTL
    sanki çocukluğumu özlemiyoruz yaşımız büyüdükçe sorumluluktan kaçıyoruz gibi geliyo bana ama yinede güzel bi paylaşım aicim yüreğine sağlık ;)

8. wien06

wien06 V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    4.480
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Viyana
    Banka:
    292 ÇTL
    Bir yerde sende haklisin dagci insan büyüdükce üzerine yüklenen sorumluluklarda onunla beraber büyüyor. Bizde seninde dedigin gibi bu sorumluluklardan kacmak icin en kolay care olarak keske cocuk olsaydik diyoruz. Ama malesef geriye dönüs yok:)

9. dağcı

dağcı Üstat

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    1.130
    Banka:
    4 ÇTL
    evet hocam malesef dönüşü olmayan bir yoldayız istesekte istemesekte bazı sorumlulukları üzerimize almak zorundayız büyümek ggerçektende zor be hocam

10. ZeyNoO
    Melek

ZeyNoO ٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠ AdminE

Beğenileri:
    5.784
    Ödül Puanları:
    12.080
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    ❤ Şehr-i İstanbul ❤
    Banka:
    3.064 ÇTL
    Ya bende terslik var yada düşüncelerimin farklılığından sanırım...
    Nedense ben küçükkende hiç büyümek istemezdim... Şimdide keşke hep çocuk kalsaymışım diyorum... İnsanların yaşı büyüdükçe düşünceleri, yaşamları, mesleki fikirleri değişir ya... Benim hiç değişmiyor... Daha birinci sınıfa giderken kafama anaokulu öğretmeni olmayı koymuştum.. Halada en çok istediğim meslektir.. Sadece hayat şartları yüzünden hayallerim olmadı.. Onun dışında düşüncelerim hep aynı... Küçükkende zamanın geçtiğinin farkına varırdım hep vardıkçada geçmese dediğimi hatırlarım... Hatta daha 3. sınıfa gittiğimi falan hatırlıyorum o zamanlar derdimki yıllar sonra bakmışızki bizde ortaokul sıralarınde lise sıralarında olacağız... Ve bu durum korkuturdu beni o zamanlarda... Korkmakta haklıymışım sanırım :( Belki o zamanlar yaşımdan büyük konuşuyordum ama hep yaşımdan küçük arkadaşlar edinirdim belkide o zamanlar yaşıtlarının seni çabuk kırabildiğinin farkındaydım... Ve hayatımı en çok etkileyen şey ise bu zamana kadar hep hissettiğim ne varsa yaşamam oldu sanırım...

Sayfayı Paylaş