1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Paramparça

Konusu 'Okunası Yazılar' forumundadır ve ...Hazal... tarafından 3 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. ...Hazal...

...Hazal... Katılımcı

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    630
    Yer:
    Gaziantep
    Banka:
    0 ÇTL
    Paramparça

Paramparça mavi umutlarparamparça... içerimde;
    bir kadehin düşüşü misali kırık dökük

Öyle kırık ki bir yanım...Sebepsiz kırgınlığım olmadı benim oysa...Oysa ben her zaman kendine yeten oysa ben her zaman elindekiyle yetinen oysa ben her zaman en çok kendini sevendim...Sonra en çok seni sevdim... Kırıldı kanatlarım...
    gözlerim soğuk bakariçimde bir sıkıntıkötüyüm bu günlerde
    bilmezsin...
    Anlatsam cümlelerim eksik...Neyin nerede ve ne zaman olduğunu bilmiyorum çünkü...Ne zarf tümlecim var sana söylenebilecek ne de öznem...Yüklemlerim hep kırık... Ne zaman kırıldım ne zaman yaralandım bilmiyorum... Kim kırdı kim yaraladı onu da...Sadece şimdi kanayan bir yara var içimde...Ne zaman açıldı bilmiyorum... Belki de susmak...
    aklım sende fikrim sende delice bir düştü bu delice
    Hep sevdim seni...Hep bekledim...Hep özledim... Yıllar öncesinde bile tek hayalim sendin...Ama şimdi...Korkuyorum kendimden...Seni düşünmediğim kadar sevdim...Ve her an bitecek gibi sevdim seni... Bitmesin isterken bitecek gibi...Bu beklemekti belki içimi kemirip duran...Sen hatalar yaptıkça içimde kanayan kendimi hazırladığım o sondu...Atlattığımı sandığım yaralar belki şimdi her yağmurda bıçak yarası gibi sızlayan...Bilemiyorum ki...
    virane şimdi ben adım umut
    virane başımda uçuşur bir kara bulut
    gel gel de boşverelim
    sen de unut...
    Şimdi sana en baştan aşık olmak istiyorum... Bir temmuz sıcağında kokunu ilk kez duyduğumda senden kopamayacağımı anladığım o andaki gibi... En baştan... Taptaze ve yarasız... Gözlerinde gözlerimin donduğu o andaki gibi...En baştan...Sıcak ve zararsız...
    rengim kalsın nasılsa unutamazsın
    gözlerin dalınca gökyüzünegözlerin dalınca bir denize
    yine maviyi anımsarsın...
    Gel...En baştan...Her şeyi unut...Sana tek bir cümle yazmak istedim...Tek bir cümle...Ve sonsuz anlamlar.. Elimi tut...

Sayfayı Paylaş