Paramparça

...Hazal...

Katılımcı
Paramparça

Paramparça mavi umutlarparamparça... içerimde;
bir kadehin düşüşü misali kırık dökük

Öyle kırık ki bir yanım...Sebepsiz kırgınlığım olmadı benim oysa...Oysa ben her zaman kendine yeten oysa ben her zaman elindekiyle yetinen oysa ben her zaman en çok kendini sevendim...Sonra en çok seni sevdim... Kırıldı kanatlarım...
gözlerim soğuk bakariçimde bir sıkıntıkötüyüm bu günlerde
bilmezsin...
Anlatsam cümlelerim eksik...Neyin nerede ve ne zaman olduğunu bilmiyorum çünkü...Ne zarf tümlecim var sana söylenebilecek ne de öznem...Yüklemlerim hep kırık... Ne zaman kırıldım ne zaman yaralandım bilmiyorum... Kim kırdı kim yaraladı onu da...Sadece şimdi kanayan bir yara var içimde...Ne zaman açıldı bilmiyorum... Belki de susmak...
aklım sende fikrim sende delice bir düştü bu delice
Hep sevdim seni...Hep bekledim...Hep özledim... Yıllar öncesinde bile tek hayalim sendin...Ama şimdi...Korkuyorum kendimden...Seni düşünmediğim kadar sevdim...Ve her an bitecek gibi sevdim seni... Bitmesin isterken bitecek gibi...Bu beklemekti belki içimi kemirip duran...Sen hatalar yaptıkça içimde kanayan kendimi hazırladığım o sondu...Atlattığımı sandığım yaralar belki şimdi her yağmurda bıçak yarası gibi sızlayan...Bilemiyorum ki...
virane şimdi ben adım umut
virane başımda uçuşur bir kara bulut
gel gel de boşverelim
sen de unut...
Şimdi sana en baştan aşık olmak istiyorum... Bir temmuz sıcağında kokunu ilk kez duyduğumda senden kopamayacağımı anladığım o andaki gibi... En baştan... Taptaze ve yarasız... Gözlerinde gözlerimin donduğu o andaki gibi...En baştan...Sıcak ve zararsız...
rengim kalsın nasılsa unutamazsın
gözlerin dalınca gökyüzünegözlerin dalınca bir denize
yine maviyi anımsarsın...
Gel...En baştan...Her şeyi unut...Sana tek bir cümle yazmak istedim...Tek bir cümle...Ve sonsuz anlamlar.. Elimi tut...