Paranı Tasarla

sherry

V.I.P
V.I.P
Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü; 2009 yılında tedavüle verilecek 1 LİRA, 50 KURUŞ, 25 KURUŞ, 10 KURUŞ, 5 KURUŞ, 1 KURUŞ için madeni para tasarım yarışması” düzenliyor. ödülün 3000 YTL olduğu yarışmanın şartnamesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

<<<TIKLA>>>

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Takım
GALATASARAY
YTL yi terk mi ediyoruz yani şimdi. ! YTL'nin 2 Euro'ya benzemesi de soruna neden olmuştu.

Edit: 2009 da YTL ve YKR yerine Lira ve Kuruş geliyormuş :)

sherry

V.I.P
V.I.P
Yine YTL mi TL mi kullanılacak bir bilgim yok ama 1YTL'nin 2 Euro'ya benzemesinden dolayı Türkiye'nin bu konuda bir düzenlemeye gitmeyi kabul ettiğini duymuştum. Zaten daha bunlara zor alışmıştık hatta alışamamıştık:D:D

sherry

V.I.P
V.I.P
İnanmıyorum ya unutkanlık mı desem, dalgınlık mı desem bu kadar olur yani:) Forumda okuduğum haberi yine foruma yazmışım:D:D Nerden duydum diye düşündümde aslında yazarken ama Tv'dendir demiştim:) Adminim sende niye hemen yüzüme vuruyosun ya insan görmezden gelir:@:@ ;););)

sherry

V.I.P
V.I.P
Yok ya olacağım olacağım ama baksana admin fırsat vermiyor:):)

hehehe :) valla bizim admin açıkgöz napalım kaderimiz :D ama işe yarıyor sanırım baksana bu konudanda aldın bir 15 ytl :):) güsel konuymuş hee :)

sherry

V.I.P
V.I.P
Konu güzel güzel belki ilgilenen olur diye eklemiştimde konudan sonraki mesajlarda yaptığım açıklama birkaç gün önce yine forumdan okuduğum bir haberden:D:D:D Ama gerçekten forumda okuduğumu hatırlamıyordum taki Yorumsuz bir sonraki mesajda hatırlatıncaya kadar:):)