Magazin "Parası Bittiği İçin Sahnelere Döndü"

Papatya

V.I.P
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
23,261
Beğeniler
6,785
Şehir
Seattle.
#1


4 Ağustos 2011 Perşembe günü kendi web sitesi üzerinden sahnelere veda ettiğini açıklayan Teoman sürpriz bir kararla geçtiğimiz gün sahnelere geri döndü.

Teoman, "Parası bittiği için sahnelere döndü" iddialarına şu yanıtı verdi: "Bana hayatım boyunca yetecek geliri sağlayacak kadar evlerim ve imkanım var. Para için sahneye çıkmaya ihtiyacım yok!"

GERİ DÖNDÜĞÜNÜ FACEBOOK'TAN AÇIKLAMIŞTI

Teoman, yaklaşık iki hafta önce Facebook'taki "resmi fan sayfası"nda bir mesaj yayımladı.

Teoman'a ait olduğu belirtilen mesajda, ünlü şarkıcı müziğe geri döndüğünü açıkladı.

Teoman, mesajında "Bıktığımı, daha uzun yıllar yapmak istemeyeceğimi düşünüyordum ama yanılmışım. Canım sahneye çıkmak istiyor" ifadelerini kullandı.

Şu an için yeni şarkı yazmak istemediğini de dile getiren Teoman, şunları söyledi: "Ama şarkı yazma konusunda kendimi zorlamak istemiyorum. İleride eski şarkılarımın başarısını yakalayan ya da aşan şarkılar yazarsam sizlerle bir şekilde paylaşırım."

Gerçi Teoman kendisi çıkıp söylemese de bir çok şarkıcıya albüm çıkartması için yardımcı oluyor onlarla düet yapıyordu. Bir tek kendisi çıkarak şarkı söylemiyordu ve albüm yapmıyordu. Bu açıklamalarn ardından şimdi Teoman hayranları sabırsızlıkla yeni albümü bekliyor.

 

SizinSesiniz

~~ Son Kez ~~
Özel üye
Katılım
16 Ksm 2012
Mesajlar
1,957
Beğeniler
220
Şehir
Hayaller Kentinden
#2
:) Oleyyyy. :) Bu Duruma Çok Sevindim Arkadaşla İddiasına Girmiştik. Ben Geri Dönecek Dedim O Hayır Dedi. :) Ve Ben Kazandım :)

Paylaşım İçin Teşekkür Ederim RüzqαrqüŁü
 
Top Bottom