1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Magazin "Parası Bittiği İçin Sahnelere Döndü"

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve Papatya tarafından 5 Aralık 2012 başlatılmıştır.

1. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    5.863
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    5.549 ÇTL

4 Ağustos 2011 Perşembe günü kendi web sitesi üzerinden sahnelere veda ettiğini açıklayan Teoman sürpriz bir kararla geçtiğimiz gün sahnelere geri döndü.

Teoman, "Parası bittiği için sahnelere döndü" iddialarına şu yanıtı verdi: "Bana hayatım boyunca yetecek geliri sağlayacak kadar evlerim ve imkanım var. Para için sahneye çıkmaya ihtiyacım yok!"

GERİ DÖNDÜĞÜNÜ FACEBOOK'TAN AÇIKLAMIŞTI

Teoman, yaklaşık iki hafta önce Facebook'taki "resmi fan sayfası"nda bir mesaj yayımladı.

Teoman'a ait olduğu belirtilen mesajda, ünlü şarkıcı müziğe geri döndüğünü açıkladı.

Teoman, mesajında "Bıktığımı, daha uzun yıllar yapmak istemeyeceğimi düşünüyordum ama yanılmışım. Canım sahneye çıkmak istiyor" ifadelerini kullandı.

Şu an için yeni şarkı yazmak istemediğini de dile getiren Teoman, şunları söyledi: "Ama şarkı yazma konusunda kendimi zorlamak istemiyorum. İleride eski şarkılarımın başarısını yakalayan ya da aşan şarkılar yazarsam sizlerle bir şekilde paylaşırım."

Gerçi Teoman kendisi çıkıp söylemese de bir çok şarkıcıya albüm çıkartması için yardımcı oluyor onlarla düet yapıyordu. Bir tek kendisi çıkarak şarkı söylemiyordu ve albüm yapmıyordu. Bu açıklamalarn ardından şimdi Teoman hayranları sabırsızlıkla yeni albümü bekliyor.

2. SizinSesiniz
    Haylaz

SizinSesiniz ~~ Son Kez ~~ Özel üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    1.480
    Meslek:
    Yazar - Gazeteci
    Yer:
    Hayaller Kentinden
    Banka:
    604 ÇTL
    :) Oleyyyy. :) Bu Duruma Çok Sevindim Arkadaşla İddiasına Girmiştik. Ben Geri Dönecek Dedim O Hayır Dedi. :) Ve Ben Kazandım :)

Paylaşım İçin Teşekkür Ederim RüzqαrqüŁü

Sayfayı Paylaş