1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Patlak Sokaklar: Gerzomat - Film - Fragman (2012)

Konusu 'Film Fragmanları' forumundadır ve Çağlayağmur tarafından 17 Mart 2012 başlatılmıştır.

1. Çağlayağmur
    Hoşgörülü

Çağlayağmur ... Süper Moderatör

Beğenileri:
    4.417
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    811 ÇTL
    Vizyon tarihi: 16 Mart 2012

Yönetmen: Kerim Barutçu
    Oyuncular: Ömür Cedimağar, Volkan Öge, Tansu Tunçel, Doğa Rutkay,Bülent Serttaş, Selin Demiratar ,Kubilay Tunçer

uzun metrajlı film Türkiye . Tür Komedi
    Yapım yılı: 2012
    Dağıtımcı: Özen Film

Özet:
    Azılı bir suçlu olan Black Jack hapisten kaçmıştır ve zamanında kodese girmesine neden olan iki dedektiften intikam almaya kararlıdır. Haince bir plan kurar ve hükumetin elindeki gizli ve çok güçlü bir kitle kontrol silahını ele geçirir ve karşılığında fidye ister. Jack silahı ele geçirip, kaçırdığı bilim kadını Mary Jane sayesinde aktive etmeyi başarırken, dedektifler John ve Billy de Jack'in peşindedir. Diğer bir yanda ise paniğe sürüklenmiş bir halk vardır. İkilinin işi oldukça zordur...
    İnternet alemine Bana Kitap Al ve Sütü Seven Kamyoncu videoları ile bir öğrenci evinden adım atan ve kendilerini çok kısa sürede geniş kitlelere sevdirip, hayranlar kazanan BatesMotelPro üçlüsü gene internet ortamı için çektikleri 5 bölümlük viral dizi videolarından sonra ilk kez uzun metrajlı bir filmi ile sinema dünyasına adım atıyor. Ömür Cedimağar, Volkan Öge ve Tansu Tunçel'den oluşan üçlünün Patlak Sokaklar projesinin yapımcılığını ANS Prodüksiyon üstlenirken, yönetmen koltuğunda viral videoları da çeken Kerim Barutçu oturuyor...
    Film 'lanet olası bir aksilik olmazsa' 16 Mart 2012'de sinemalarda...

Son düzenleyen: Moderatör: 26 Ocak 2014
  2. Mod-53
    Hoşgörülü

Mod-53 Uzaklardayım Özel üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    1.330
    Meslek:
    İŞLETMECİ
    Yer:
    İSTANBUL
    Banka:
    59 ÇTL
    baya güzel filimler etmeye başladılar eskılere ramen bunlar güzell

3. KarhaN

KarhaN Aktif

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL
    Dün fragmanını izledim ve filmde ki amerikan sineması gözlemleri gayet güzel ve keyifli.. :)

4. Çağlayağmur
    Hoşgörülü

Çağlayağmur ... Süper Moderatör

Beğenileri:
    4.417
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    811 ÇTL
    Benimde fragmanını izleme fırsatım oldu oldukça keyifli bir filime benziyor.

5. ylmazaylin

ylmazaylin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    güzel işş. ilginççç

Sayfayı Paylaş