1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

paylaşımcı ne ister?

Konusu 'Tartışma' forumundadır ve Hazangülü tarafından 30 Ocak 2009 başlatılmıştır.

1. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    976 ÇTL
    Arkadaşlar bir paylaşımcı siteden ne ister burdaki düşüncelerinizlae bizlerede yardımıci olmuş olacaksınız şimdiden yorumlarınız için teşekürler

2. arzum

arzum Forum Tutkunu

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    MuHaSeBe
    Yer:
    İstanbulll
    Banka:
    10 ÇTL
    Paylaşımcı ne isterrrr bi düşünelim; paylaşımcı emeğe saygı ister öncelikle daha sonra açtıgı konuları okunsun yorum yapılsın hatta tartışılsın ister.ben öyle istiyorum en azından:) açtıgım konular çoğu zaman okunmuyor öylece arşivde kalıyo buda beni çok üzüyo kişilerin motivasyon olup daha çok paylaşım ve kaytılım yapabilmesi için bence buna ihtiyacı var.İnşallah arkadaşlar bu konu hakkında görüşlerini bildirir ayrıca konu içinde tşk.ablacım:)

3. e-PaCk

e-PaCk Forum Gururu

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    1.880
    Banka:
    331 ÇTL
    o zaman paylaşan insana da baya bi görev düşüyor. burası bir forum elbette herşey olacak da kopi peyst konular altına teşekkür ederiz çok güzel olmuş ellerine sağlık parmaklarımızı yedik gibi tavırlar da sıkıyor insanı en azından kimi zaman beni. bazen takdir edildiğini göstermek adına güzel bir şey ama teşekkür butonu var karizma dağıtıosun falan bunlar daha güzel yöntemler korkak alıştırmayın elinizi basın gitsin :D:D arzuma katılıyorum o yüzden. çok güzel demişsin kıı:D tartışılmak ister hepimiz farklı insanlarız hepimiz farklı ideolojilere sahibiz hepimiz farklı iklimlere adapte olmuşuz :D yani sonuçta farklıyız farklı düşünüyoruz. ben genel anlamda daha eleştirel yaklaşılmasını tasvip ediyorum.;P misal geçen sevgi2 komik yazılar kısmında teşekkür etmiş; bir olaya heralde bu gerçek olamaz demiş yani ne bileyim bu forumda pek göremdiğim bir şey içime çok yer etmiş bakın o yorum:D düşünmek ve tartışmak diyorum. birileriyle aynı fikre sahip olmanız gerekmiyor. bir konuyu okuduğumuz zaman herkesin aynı şeyleri düşünmesi gerekmiyor. sözlük köknli bi insanım(o da nasıl bişise artık) ve hala da orada gelişimimi sürdüyorum belki de çok alışkın olmadığım için bu tür bir platforma o yüzden bana garip geliyordur. en basitinden şu anda da bu yazdıklarıma katılmayan vardır aranızda biri çıksın durdursun beni ne ötüosun car car desin:D:D

4. Sevgi.2

Sevgi.2 Aktif

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    630
    Yer:
    Ülkemin her karışı
    Banka:
    3 ÇTL
    ben de arkadaşlarla aynı fikirdeyim ve genelde de teşekkür etsem bile yorum yapıp katılım yönünde ya da karşıt fikir olarak yazıyorum.Hatta ilk zamanlar bu tutumum pek sevilmemişti (şimdi seviliyor mu ki?!!! )
    Hattaaa forumun en ciddisi bile seçilmiştim değil mi arkadaşlar.Ama olsun çok yol aldığımızı görüyorum.Ayrıca konulara yorumların arttığını da görmek beni sevindiriyor.
    Peki ben ne isterim bir katılımcı olarak :Mesela sosyal aktivitelerimizi paylaşabileceğimiz bölümler açılabilir.(İyi yaptığımız ya da yapmaya çalıştığımız...İzcilik,dağcılık,takı tasarımı,el becerileri gibi)

5. e-PaCk

e-PaCk Forum Gururu

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    1.880
    Banka:
    331 ÇTL
    sevgi.2 gönül rahatlığıyla bana muhalefet olabilirsin :D:D nerde farklı düşünceler var orda düşünen insanlar var demektir ;);)

Sayfayı Paylaş