1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

paysafecard ile internetde ne yapılır?

Konusu 'Pc Oyunları' forumundadır ve Nohutcu tarafından 30 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Nohutcu

Nohutcu Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    180
    Banka:
    0 ÇTL
    selam arkadaşlar!

burda inşallah doğru yerde sorucağım sorumu. eğer yanlışsa kusura bakmayın.

bizim velet sürekli paysafecard alıyor ve internetde oyunlara kullanıyor. sorun değil harçlığını böyle kullanmasında. ona karışmıyorum oyun falan oynuyorsa. ama gidip çıplak kadınlara falan bakmıyordur herhalde? veya kumar oyunlarına katılmıyordur inşallah. velet dediğime bakmayın kocaman adam oldu ama genede bilmek isterdim ne yapabilir ne yapamaz diye.

tşkler.

2. smoove

smoove Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    180
    Banka:
    64 ÇTL
    Paysafecard'ın kullanım alanı çok geniş, bahsettiğiniz tarz sitelerde kullanımı yasak olduğu için içiniz rahat edebilir.Genel anlamda sıralayacak olursak online oyunlarda,sosyal paylaşım sitelerinde ve sosyal oyunlarda,online arkadaşlık sitelerine üyelikte,telefon ve mesajlaşma sunucularını kullanırken,hosting ve server gibi web hizmetlerine ve bunun gibi daha birçok alanda kullanılabilir paysafecard.Hem sizden kredi kartı istemediği için çok daha avantajlı, en azından yapacağı harcamayı bilirsiniz ve güvenlik sorunu yaşamazsınız.Yani özetle doğru seçimi yapmış oğlunuz.

3. Nohutcu

Nohutcu Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    180
    Banka:
    0 ÇTL
    tşkler içimi rahatlattınız. zaten kredi kartı falan istemişdi ve vermemişdim. yani güvenmediğimden değil ama sonra bilgiler çalınır birşey olur güvensizlik olur aramızda kasden mi yaptı falan filan. dediğiniz gibi paysafecard ile daha basit oluyor. genelde bir 10 ve 20 lira arasında bir miktar ayda söz konusu. ha gitmiş atari salonunda vermiş ha buraya.

4. smoove

smoove Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    180
    Banka:
    64 ÇTL
    Kredi kartınızı ve numarasını vermemekle en doğrusunu yapmışsınız, hergün gazetelerde başka bir haber okuyoruz bu konuyla ilgili.Hiç de hoş olmayan haberler, insanlar çok büyük zarara uğruyorlar.Paysafecard'da bu söz konusu değil, hem anonim kalıyorsunuz hem de kartın içinde olan miktar kadar harcama yapılabileceğinden herhangi bir risk söz konusu değil.Atari salonları deyince, çocukluğumuzda biz giderdik oralara, hiç de temiz olmayan ortamlar aslında.En güzeli çocuğunuzun evden sizin gözetiminiz altında oynaması, hem oynadığı süreyi bilirsiniz hem de yanlış arkadaş çevresine girmesini engellersiniz.

5. Nohutcu

Nohutcu Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    180
    Banka:
    0 ÇTL
    anladım tşkler. peki biraz kendim de araşdırdım ve şunun farkına vardım: bazi siteler paysafecard satıyor ama türk lirası değil euro olarak. bunlar niye komisyon ödeyerek orda alıyor ki normal heryerden satılıyorsa? hem faturamatikden daha kolay hemde daha güvenilir ve internetden paysafecard almak istersen gene kredi kartı gibi birşey kullanmıyacak mısın. biraz mantık dışı birşey değil mi bu? belki siz bu konuda daha bilgilisinizdir.

6. smoove

smoove Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    180
    Banka:
    64 ÇTL
    Dediklerine tam olarak katılıyorum.Paysafecard kullanıcaksan, onu kredi kartıyla alıyorsan bence de hiçbir mantığı yok.Aracı kurumlardan almaya hiç gerek yok, zaten onca yetkili bayi var alabileceğin, onu da internet sitesinden adresleriyle bulabilirsin.Boşuna başka yerden alıp komisyon ödemene gerek yok.Euro olarak kim satıyor, belki yurtdşındaki kartları falan mı satmaya çalışıyorlar, bilemiyorum.Benim bildiğim Türkiye'dekiler TL olarak satılıyor.Ha sen gidersin bir oyunda ödeme yaparsın, o hesaba euro olarak yatabilir, o ayrı bir konu.Ne kadar tl yatırdıysan, o tutardaki karşılığı diğer para cinsinde ödeme yaptığın hesaba geçer.Ama satışı bildiğim kadarıyla TL cinsinden Türkiye'de.

Sayfayı Paylaş