PDF Dokümanlarını Text Formatına Çevirin

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Takım
GALATASARAY
Elinizdeki PDF formatındaki dosyaları farklı formatlara çevirmeniz gerekiyorsa alttaki site çok işinize yarayacak. Dönüşüm için Pdf 2 Text Converter ve PDF Converter programlarını kullandım ancak ikisi de Türkçe karakterlerde sorun çıkardı. Altta verdiğim site ile yaptığım dönüşümlerde ise nerdeyse sıfır hata ile format değişimi yapabildim. (Sadece büyük İ harfinde sorun oldu)

Kullanımı şöyle. Anasyafada 4 etaptan oluşan işlem kutucukları var.

Step1: Gözat butonu ile formatı değiştirilecek dosyayı seçiyoruz.
Step2: Dönüşüm yapılacak formatı belirliyoruz. (Burada çok fazla sayıda seçenek var. doc, txt, html, csv, docx ...... yaklaşık 30 adet)
Step3: Mail adresini giriyoruz.
Step4: Convert butonuna basarak işlemin gerçekleştikten sonra verdiğimiz mail adresine gönderilmesini bekliyoruz.

http://www.zamzar.com/

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Takım
GALATASARAY
Şu an PDF'den doc formatına 1,5 Mb lık bir dosyayı dönüştürmem gerekiyordu ki bu site sıfır Türkçe hatası ile dosyayı word dosyası haline getirip kullanıma sundu :)

Eğer PDF dokümanlarınızı Word (doc) ya da başka bir formata dönüştürmek istiyorsanız hatasız çeviri için yukarıda adı geçen siteyi kullanabilirsiniz.

ZeyNoO

٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠
V.I.P
Takım
GALATASARAY
Şu an PDF'den doc formatına 1,5 Mb lık bir dosyayı dönüştürmem gerekiyordu ki bu site sıfır Türkçe hatası ile dosyayı word dosyası haline getirip kullanıma sundu :)

Eğer PDF dokümanlarınızı Word (doc) ya da başka bir formata dönüştürmek istiyorsanız hatasız çeviri için yukarıda adı geçen siteyi kullanabilirsiniz.
Tühhhh yaaaaa :)
Keşke sana sorsaymışım.
Geçen gün, bi slayt için pdf olarak bilgi bulmuştum ama içindekileri kopyalayaadığım için worde aktarmam gerekiyordu.
Bende aradım taradım, PDF2Word v3.0 isimli programı buldum yükledimde öyle çevirdim :)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Takım
GALATASARAY
Peki yüklediğin bu program Türkçe karakterlerde sorun çıkarıyor mu?

ZeyNoO

٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠
V.I.P
Takım
GALATASARAY
Çıkarmadı.
Pdf dosyasında da Türkçe karakter vardı, çevirdikten sonrada sorunsuz çevirdi
Ama lisans gerektiği için ben ilacını bulup lisanslı hale getirdim :)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Takım
GALATASARAY
Bak bu iyiymiş işte elinde tut o programı :)