Pembeli Havlu Kenarım:)

ZeyNoO

٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠
V.I.P
Takım
GALATASARAY
Tamamını çekip eklemedim çünkü daha kurdelada geçirilecek ona:) Evde olmadığımdan kurdelasız şu an :) Daha sonra unutmazsam kurdelalı olarakta eklicem:) Telefon çekimi olduğu için biraz soluk çıkmış ama daha yeni örüp bitirdim http://www.cerezforum.com/hanimeli-...-bakim/105379-yatak-odasi-pecete-ornegim.html 'den önce :)

ZeyNoO

٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠
V.I.P
Takım
GALATASARAY
Örneklerini çalabiliriz :P :kik
Ben örnekler bulmakta zorlanıyorum açıkcası. O yüzden paylaşıyorum. Nette var ama klasik daha çok floş olmayan iplerden eski usulde örülmüş örnekler. Bazılarıda hiç anlaşılmıyor çok küçük çekimler.
Birde insanlar bende olan onda olmasın misali davranıyor. Alt tarafı çeyiz aynı olsa nolacak:)

O yüzden yaptıkça paylaşmayı düşünüyorum böyle. Gerçi yapıpta paylaşmadığım çok var ama sandıktadırlar şu an :D

ZeyNoO

٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠
V.I.P
Takım
GALATASARAY
canım ben elime tığ alsam bi tarafıma batırırım kesin:) amma velakin iş çeyizde bitmiyor kocanın karnını doyurmak lazım. ben çok güzel yemek yaparım:)
Öyle tabiki :) Hep derler zaten bi kızın yeterki bahtı güzel olsun.
Bende güzel yemek yaparımda. Onu da eklemim yaparken dimi :D
Yanlış anlaşılcam sonra :D:D

cemree

=)=)
V.I.P
Ben örnekler bulmakta zorlanıyorum açıkcası. O yüzden paylaşıyorum. Nette var ama klasik daha çok floş olmayan iplerden eski usulde örülmüş örnekler. Bazılarıda hiç anlaşılmıyor çok küçük çekimler.
Birde insanlar bende olan onda olmasın misali davranıyor. Alt tarafı çeyiz aynı olsa nolacak:)

O yüzden yaptıkça paylaşmayı düşünüyorum böyle. Gerçi yapıpta paylaşmadığım çok var ama sandıktadırlar şu an :D
Eskiden çeyizler aynı olmasın örnek istemesinler diye kızlar el işlerini gece yaparlarmış biliyomusun :kik

ZeyNoO

٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠
V.I.P
Takım
GALATASARAY
Eskiden çeyizler aynı olmasın örnek istemesinler diye kızlar el işlerini gece yaparlarmış biliyomusun :kik
Hadi canım gerçekten öylemi yapıyorlardı, bilmiyordum ben :D O zaman da mı varmış kadınlarda bende olan onda olmasın kıskançlığı :kik