1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

pes ediyorum

Konusu 'Aşk' forumundadır ve -araz- tarafından 5 Kasım 2012 başlatılmıştır.

1. -araz-
    Ayyaş

-araz- EYVALLAH... V.I.P

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    3.980
    Banka:
    439 ÇTL

evet bu son, gercekten son..kac son-lar yasadik beraber, ya sen ya ben ayri duramadik
    yinede..miknatis gibi ceken birsey vardi arada, genelde bendim hep yine sana gelen, sende
    kapini hep acik tutan..kimileri buna ask diyor sevgi diyor hasret özlem artik her ne ise..ama
    olmuyor yapamiyoruz....ben geldikce kaciyorsun, ben var olmaya calistikca sen yokluga
    cabaliyorsun..ben bas bas bagirarak sana ihtiyacim var dedikce sen sadece üffff--
    lüyorsun..hele su en durgun en muhtac animda..seni can bilmesem, canim bilmesem,
    ben gibi görmesem gelirmiydim saniyorsun? askda gurur olmazmis derlerdide inanmazdim..evet olmuyormus..insan sana muhtacim diyebiliyormus,
    ne olur sirt cevirme ne olur var ol benim icin diye haykiriyor haykirabiliyormus,
    bunlari söylerken aglamayada utanmiyormus..fakat fayda etmiyormus hicbirsey..anlamadiktan anlatamadiktan sonra ..özür dilerim, seni sadece sevdim..
    o yüzden vaktini caldim defalarca, uykularindan kaldirdim, sirf sesini varligini duymak icin,
    isinden alikoydum, sitemler ettim, tek yanimda yakinimda olmayan seni bir müddet olsun
    yasiyabilmek icin..sıktim seni beklentilerimle isteklerimle..
    oysaki sadece azcik sevgi ve biraz ilgi idi..yukarda Allah(cc) var, baska hicbirsey istemiyordum senden..gerek yok baglantilarini koparmaya..ben gidiyorum..
    icin rahat olsun, artik seni rahatsiz edecek,zirt pirt mesajlar atıp isinden ve uykundan alikoyacak evinde huzur bozacak dirdirci sitemci beklentili biri olmayacak...
    hatirliyormusun sana diyordum konustukca bagirip cagirdikca mücadele ediyorum kaybetmemek icin, ama susunca bilki artik yokum??
    artik susma, yada sadece pes etme vakti geldi..canim yansada hatta cok yansada,
    evet, ben pes ediyorum, senden sevgi ilgi dilenmeye pes ediyorum..
    canin sag, yolun acik olsun..ama sunuda unutmaki seni herseye ragmen
    cok seviyorum..

Sayfayı Paylaş