1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Magazin Petek Dinçöz Nasıl 12 Kilo verdi ?

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve Paradoks ~ tarafından 15 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Paradoks ~

Paradoks ~ ... Elif ...

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    2.980
    Meslek:
    Yazılım mühendisi
    Yer:
    Konya
    Banka:
    114 ÇTL

Petek Dinçöz yeni çıkacak albüm öncesi sıkı bir diyetle tam 12 kilo vermeyi başarmış. Normal şartlardada çok kilolu olmayan ama yinede kilo vermeyi kafaya takan Dinçöz dengeli beslenme ve spor sayesinde istemediği kilolarından kurtulmuş ve kas yapmaya başlamış.

Bir televizyon programında konuşan Petek Dinçöz, "bir uzman gözetiminde her şeyi sınırlı bir şekilde yedim ve 12 kilo verdim" diyerek aslında dengeli beslenilirse kilo diye bir derdin olmayacağının altını çizmiş oldu. Günde 6 öğün yiyerek, su içip spor yaparak kilo vermenin ne kadar kolay olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi Petek hanım.

2. felsefe_mi

felsefe_mi ...!... Özel üye

Beğenileri:
    416
    Ödül Puanları:
    3.730
    Banka:
    40 ÇTL
    Bu şişman mıydı ki?
    En son bıraktığımızda, maşallah taş gibiydi :) Hep hoşuma gitmiştir bu hatun...

3. HAYAL__

HAYAL__ * kaLp gözüyLe *

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    1.880
    Yer:
    İstanbul
    Banka:
    10 ÇTL
    hiç sevemedim şu kadını...çok sığ :hey

4. MeRciMeK
    Masum

MeRciMeK V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    1.871
    Ödül Puanları:
    7.230
    Banka:
    427 ÇTL
    Gereksiz insanlardan bence.. Ayrıca yok olup gitmek mi istiyor bu zayıflar ? Hiçte fena olmaz aslında biraz daha fazla yayılırız biz :P

5. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.357
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.819 ÇTL
    Bu sevimli bayanda kesin göremediğim bişeyler var ki insanların ne bulduklarını hiç anlamadım, ama dediğim gibi kesin göremiyorum bişeyini, ama neyini işte o muamma :D

Sayfayı Paylaş