1. ÇeReZFoRuM - yeni katılımcılar ve yöneticiler...
  Kendisi dışında 5 katılımcı ve kurallara uyan üye (sürekli devam eden) kazandıranlar ADMİN veya ADMİNE yetkisiyle forum yönetim kadrosunda yer alabilir. Amaç forumda hareketlilik sağlamaktır...Duyuru 31 Mart'a kadar geçerlidir.

Philip Morris/Sabancı’nın Satış ve Dağıtım Teşkilatı Filiz Yavuz Diren’e Emanet

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve demirdoven tarafından 22 Şubat 2016 başlatılmıştır.

 1. demirdoven

  demirdoven Aktif

  Katılım:
  23 Ekim 2015
  Mesajlar:
  294
  Beğenileri:
  15
  Ödül Puanları:
  980
  Cinsiyet:
  Erkek
  Banka:
  3.212 ÇTL
  Philip Morris/Sabancı Kurumsal İlişkiler Direktörü Filiz Yavuz Diren, Şubat 2016 itibarıyla Satış Direktörü görevini üstlendi. Türkiye’deki yaygın teşkilatı, teknoloji ve inovasyon bazlı çalışmaları ile dikkat çeken Philip Morris/Sabancı’da satış ve dağıtım ekibinin başına geçen Filiz Yavuz Diren, şirkette bu görevi üstlenen ilk kadın yönetici oldu. Philip Morris/Sabancı’ya 1999 yılında katılan Filiz Yavuz Diren; Finans, İş Geliştirme ve Planlama, Kurumsal İlişkiler departmanlarında çeşitli sorumluluklar aldı. Diren son olarak Türk tütününün üretiminde sürdürülebilirlik, verimlilik ve kalitenin artmasına katkı sağlayacak Philip Morris International’ın dünyadaki ilk Agronomi Merkezi’nin açılış çalışmalarını gerçekleştirmişti. İTÜ Endüstri Mühendisliği bölümü mezunu olan Diren, evli ve üç çocuk annesi.


  Farklılık ve Dahiliyet (‘Diversity & Inclusion’) konularında çeşitli çalışmaları olan Philip Morris/Sabancı’nın üst yönetim ekibinin yarısı kadın yöneticilerden oluşuyor. Halihazırda şirketin, İş Geliştirme ve Planlama, İnsan Kaynakları, Pazarlama ve Bilişim Hizmetleri fonksiyonları her biri uzun yıllardır Philip Morris International bünyesinde görev yapan yerli ve yabancı üst düzey kadın profesyoneller tarafından yönetiliyor.
   

Sayfayı Paylaş